Logoga paberkile käepael trükiga 1.9cm

Logoga käepaelad

Korraldad üritust või sündmust ning ürituste käepaelad on veel selle õnnestumisest puudu? Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinnaklassi ja tarneajaga tooteid, et sul oleks lihtne valida sobivaim.

Mille järgi valida käepaela?

Sobiliku käepaela valimiseks tuleb arvestada ürituse kestusega ehk kui vastupidavat käepaela vajatakse. Ühe kuni kolme päevasteks sündmusteks on mõeldud paberkilest käepaelad. Kuni ühe nädala pikkuste sündmuste jaoks on mõeldud plastikust käepaelad. Mitu nädalat kestvate sündmuste jaoks on mõeldud tekstiilist ja silikoonist käepaelad. Käepaelu on võimalik tellida nii trükiga kui ka ilma trükita. Kuna tihti juhtub, et käepaelte tellimine jääb viimasele minutile, siis selle tarbeks hoiame oma Tallinna kontoris suure valiku erinevat värvi paberkilest käepaelu, mida on võimalik tellida üle Eesti ühe kuni kahe päevase tähtajaga ning muidugi võib ka kohapeale ise järele tulla. Kingivabrik soovitab tellimust siiski aegsasti ette planeerida, sest trükiga paelad täidavad oma funktsiooni paremini. Tavalisi paberkilest käepaelu müüvad ka mõned karnevalipoed, kust neid saab osta väikeses koguses igaüks.

Kuidas lisatakse logo käepaeltele?

Kui otsustate paberkilest, plastikust või silikoonist käepaela kasuks, siis nendele trükitakse üldiselt siiditrükiga ehk iga värv eraldi. Paberkilest käepaeltele on võimalik trükkida spetsiaalse printeri abil ka täisvärvides. Tekstiilist käepaeltele trükitakse sublimatsioon trükiga ehk täisvärvidega ning kogu paela ulatuses. Sublimatsioon trüki puhul kasutatakse CMYK värvikoode ja siiditrüki puhul Pantone värvikoode. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik käepaeltele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist käepaela valida?

Kui soovid tellida logoga käepaelasid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva kaelapaelasid ja välja valinud parimad. Tekstiilist Käepael on mugava kinnitusega ning sellele on võimalik trükkida täisvärvides. Plastik Käepael 19mm eelised on erksad värvid ja vastupidavus. Ühe kuni kolme päevasteks sündmusteks sobib soodsam Paberkile Käepael 19mm.
Juhul kui soovite ilma trükita käepaelu, siis Kingivabriku kontorist saab osta erivärvilisi paberkilest käepaelu.