Logoga tulemasinad ja tikud

Firma logoga kvaliteetse tulemasina ja tikud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tulemasinad ja tikud on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks tulemasinat ja tikke?

Ettevõtte logoga välgumihklite ja tikutoosi tellimine on üsna lihtne. Valida on võimalik erinevate välgumihklite, küünalde, kaminasüütaja ja mitmete erinevate tikupakkide vahel. Tikkude tellimine oma soovitud kujundusega on muutunud aina populaarsemaks, kuna nende pakendid saab kujundada täies ulatuses vastavalt soovile. Lisaks on tikkude puhul võimalik valida ka pakis olevate tikkude värv, mis teeb selle toote võrreldes jaekaubanduses leitavate alternatiivsete toodetega eriti omapäraseks. Välgumihklite valik on meie tootevalikus olnud väga suur, kuid oleme seda vähendanud, kuna tellitakse ikka ja jälle samu mudeleid.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga tulemasinatele ja tikkudele logo?

Firma logoga tulemasinate ja tikkude valik on lai, kuid trükkimiseks on mõlemal tootel teatud piirangud. Tulemasinate puhul on võimalik logo peale kanda kasutades kuni nelja värviga tampotrüki meetodit ning kujundusega saab katta toote ühe või mõlemad küljed. Tikkude puhul on võimalused aga oluliselt suuremad ning kogu tikupaki pinnalaotus on võimalik kujundada vastavalt soovile, seda muidugi täisvärvides. Pisikese lisamärkusena tuleb mainida, et väävli osa, kust tikud põlema tõmmatakse, kujundada ei saa.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tulemasinatele ja tikkudele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist tulemasinat või tikupakki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks tulemasinat või tikupakki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja valinud välja parimad. Pöörduge meie poole julgelt telefoni või e-kirja vahendusel, et saaksime aidata leida teile sobiva toote!
Tikutoosi eeliseks on üsna madal miinimumkogus ehk 250tk ja soliidne karp. Tikutoos eeliseks on miniatuurne suurus, et tikud taskus palju ruumi ei võtaks. Tulemasin Lichtenstein on värvilise valikuga praktiline toode.