Logoga šokolaadikarp frame box 15 x 5g

logoga maiustutste komplektid

Logoga maiustuste komplektid

Firma logoga kvaliteetsed maiustuste komplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga maiustuste komplektid on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud kinkimiseks erinevatel üritustel ja sündmustel.

Milliste sündmuste puhul kasutatakse ettevõtte logoga kinkekekomplekte?

Ettevõtte logoga maiustuste kinkekomplekte kasutatakse eelkõige firma jõulupidude kingitusteks, kuid ka näiteks sünnipäeva ja teiste sündmuste puhul. Maiustuste komplektide valikust leiate komplekte kommide, trühvlite, šokolaadide, kookide, pralineede, küpsiste ja käsitöökommidega. Kinkekompletide sisu on enamasti juba paigas, kuid mõningate komplektide puhul, eelkõige meie tarnija Römer Präsente puhul, on võimalik komplektide sisu muuta või mõni toode asendada. Juhul, kui soovite midagi komplektis asendada, küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Millega peaks arvestama firma logoga maiustuste komplektide tellimisel?

Logoga firma maiustuste valik koosneb komplektidest, millesse kuuluvad variatsioonid erinevatest materjalidest ja toodetest. Tellimise puhul peaks arvestama, et maiustuste komplektide tarne on võrreldes teiste toodetega veidi pikem ehk 3-4 nädalat. Pikem tarneaeg tuleneb sellest, et lisaks komplektidele logo lisamisele tuleb tooted ka vastavalt sisule komplekteerida. Tarne võtab oluliselt kauem aega, kuna soovime, et toodete pakendid jääksid terveks ning selle jaoks tarnime neid euroalustel.

Lisaks on vaja tähelepanu pöörata, et kinkekompletide puhul rakendub Eesti Vabariigis erisoodustumaks ehk üle 10eur+km maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele. Enamiku maiustuste realiseerimisaeg on tavaliselt 6 kuni 12 kuud.

Kuidas logoga kinkekomplektidele logo lisatakse?

Kinkekomplektide valik on lai ja sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Erinevate kinkekomplektide puhul kasutame sümboolika lisamiseks järgnevaid lahendusi: graveerimine, UV-trükk, tampotrükk, siiditrükk, kleebis, kristallkleebis või hoopis kaardi ja jõulukaardi lisamine.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kinkekomplektidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakingituseks sobilikku maiustuste komplekti valida?

Kui soovid tellida logoga maiustuste komplekti, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid. Kinkekomplekt Twelve Times Bite  eeliseks on kaunis metallist pakend ning kommide mitmekülgne valik, mis rõõmustab igat kommisõpra.  Šokolaadikarp choco prestige eeliseks on esinduslik välimus ja maitsvad kommid. Belgia bralineed karbis noble 4 on soodsam ja lihtsama disainiga.