Logoga äratuskell juhtmevaba laadijaga

Logoga kellad

Firma logoga kvaliteetsed kellad leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Kellad on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja funktsiooniga tooteid, et valiku tegemine oleks lihtne ning leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga kella?

Ettevõtte logoga seinakella valimisel oleks vaja teada eelistatavat kella suurust. Klientide seas on seni kõige levinum valik 30 cm diameetriga seinakell. Lisaks on valikus ka erinevad teised kellad ja nutikellad.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika.
Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised. Aastate jooksul oleme kuulnud erinevaid elektroonikatoodetega seotud probleeme nagu näiteks süttivad või plahvatavad akupangad. Oma valikus oleme sellised tooted välistanud ning pakume vaid töökindlaid tooteid, mille välja arendamisel on arvestatud sarnaste juhtumite vältimisega.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kelladele logo?

Kellade valik on lai ning sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus. Seinakellade puhul trükime enamasti logo kella klaasi peale või paigaldame eritööna väljalõigatud kleebise sihverplaadile.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kelladele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kella firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga kellasid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Seinakell Kuuse Seemnetega eeliseks on huvitav disain ja palju võimalusi firma sümboolika lisamiseks. Seinakell Rondo eeliseks on suur diameeter ja võimalus lisada logo sihverplaadile. Lauakell ja lõhna komplekt foresttime on väga kauni disainiga lauakella kinkekomplekt.