Logoga helkur erilised kujud

Logoga helkurid

Otsid firmakingituseks või meeneks kvaliteetset firma logoga helkurit? Oleme tootevalikusse lisanud erinevate kujude ja funktsioonidega logoga helkureid, et sul oleks lihtne valida kõige sobivam.

Kuidas tunda ära kvaliteetset helkurit?

Kvaliteetse helkuri tellimiseks sobiliku toote tunneb ära selle järgi, et pakendil on olemas kasutusjuhend, valmistaja informatsioon ning helkuri materjal vastab standardile EN13356:2001. Kingivabriku tootevalikust leiad nii standardile vastavaid kui ka mittevastavaid tooteid. Neid saab eristada selle järgi, et oleme standardile mittevastavad tooted nimetanud ühise nimetusega “Helkivaks” ja standardile vastavad tooted “Helkuriks”. Standardile vastavaid helkureid on meil pakkuda nii Eesti kui ka Euroopa tootjalt. Nende ainsaks erinevuseks on, et Euroopa tootja kaup on umbes 30 protsenti soodsam.
Lisaks tavalistele helkuritele on Kingivabriku valikus veel helkur rinnamärgid, slap-wrap’id, loop strap’id, mänguasjad, helkurpaelad, helkursildid, helkurvestid, mütsid ja kindad. Lisaks pehmetele helkuritele on meie valikus ka kõvapinnalised helkurid, mida tellitakse vähem, kuid on siiki omapärased. Eelistada tuleks suurema pinnaga helkureid, et peegelduse efekt oleks parem. Logo pealekandmisel tuleks arvestada, et see kataks võimalikult vähe helkuri peegeldavast pinnast ning eelistada tuleks helkureid, millele trükitakse logo kattematerjali alla.

Kui soovin tellida firmakingituseks helkurit, kuidas sinna logoga lisatakse?

Helkurile on võimalik logo peale kanda mitmete erinevate trükitehnoloogiatega nagu digitrükk ja tampotrükk. Pehmete helkurite puhul on oluline, et trükk oleks teostatud helkiva materjali alla, et trükk ei vähendaks helkiva pinna pindala.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik helkuritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firma logoga helkurit valida?

Kui soovid tellida logoga helkureid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid ja valinud välja parimad.

Klientide lemmikuteks on saanud järgmised tooted:
Helkur Loop Strap, mille eelised on stiilsus ja kompaktsus. Helkur Slap Wrap, mille eelised on suur helkur- ja trükipind ning käe ümber rulluv funktsioon või tavaline toode jagamiseks Helkur Standard Kujud.