Logoga joped, jakid ja vestid

Firma logoga jope, jaki ja vesti leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Jope, jakk ja vest on väga praktilised kingitused, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks jopet, jakki või vesti?

Firma jope, jaki või vesti valimine on üsna lihtne. Kingivabriku toodete seast leiab nii kilest, softshellist, fliisist kui ka sulevoodriga jopesid, jakke ja veste. Kõige populaarsemad on tuulejoped, talvejoped ja vabaaja joped. Antud kategooria on populaarne aastaringselt, kuid enamasti on tellimusi kõige rohkem sügisel või enne sügist, kui ilmad hakkavad minema jahedamaks. Veste kasutatakse näiteks töörõivana või sportimiseks juhul, kui käed peaksid jääma vabalt liikuma. Materjali osas valitakse kõige enam softshelli, mis hingab, kuid on samas niiskuskindel ja väga vastupidav. Igale meeste mudelile on saadaval ka vastav naiste mudel kõikide jopede, jakkide ja vestide seas.

Kuidas lisatakse logoga jopele logo?

Trükk jopele, jakile või vestile sõltub tooriku materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast toodetele trükitakse ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga, täisvärvides kuumpresstrükiga või tikitakse. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Sünteetilistele materjalidele trükitakse nii eelnevalt mainitud tehnikatega kui ka sublimatsioon trükiga.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik jopedele, jakkidele ja vestidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist jopet, jakki või vesti logoga firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks jopet, jakki või vesti, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Jope Softshell Nano Meeste eeliseks on vastupidav ja veekindel materjal. Jope Pacific 3in1 Meeste eeliseks on, et see on väga soe ja sobib lisaks igapäevasele kandmisele ka sportimiseks või hoopis kergem valik Vest Softshell Vision Meeste.