Logoga t-särk action meestele

Logoga T-särgid

Firma logoga T-särgid leiad Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. T-särgid on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks T-särki?

Ettevõtte logoga T-särkide tellimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate kolme tüüpi T-särke: soodsad särgid ürituste korraldamiseks, kvaliteetsed T-särgid töö- või vormirõivasteks ja pikkade käistega T-särgid. Igale meeste T-särgi mudelile on saadaval ka vastav naiste mudel. Materjalidest on valikus puuvillased T-särgid, puuvillased lisatud sünteetikaga särgid ja orgaanilisest puuvillast särgid. Populaarseks on muutunud ümbertöödeldud puuvillast ja orgaanilisest puuvillast valmistatud T-särgid. Orgaaniline puuvill erineb tavalisest puuvillast tänu sellele, et taimede kasvatamisel ei ole kasutatud pestitsiide, fungitsiide, herbitsiide, reovee muda, kiiritust ega geenitehnoloogiat. Ümbertöödeldud puuvill aga tähendab seda, et vanad riided on ümbertöödeldud puuvilla kiududeks ja nendest on valmistatud uued tooted.

Kuidas lisatakse T-särkidele trükk?

Trükimeetodi valik sõltub särgi materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast särkidele trükitakse üldiselt kas siiditrükiga ühe kuni nelja värviga, kuumpress trükiga täisvärvides või tikitakse. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovite, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Sünteetilistele materjalidele trükitakse nii eelnevalt mainitud tehnikatega kui ka sublimatsioon trükiga.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik T-särkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist T-särki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks T-särki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
T-särk Fusion Meestele eelisteks on puuvilla ja sünteetilise materjali segu, tänu millele on särk veniv, seda pole vaja triikida ning kuivab ise sirgeks. T-särk Unisex Heavy New eeliseks on lai värvivalik ning klassikalise lõikega T-särk Basic Meestele.