Logoga nokamüts 6 paneeliga joshua laojäägi müük

Logoga nokamütsid

Firma logoga nokamütsi leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Nokamütsid logoga on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks nokamütsi?

Ettevõtte sümboolikaga nokamütsi valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate mitmeid nokamütse, mis erinevad paneelide arvu, disaini ja stiili poolest. Näiteks on valikus võrguga hingavad mudelid ning golfi ja spordi nokamütsid. Otsus, millist valida, sõltub otstarbest ja kandjast. Tootevalikust leiate ka noortepäraseid mütse ehk cap’e, mis on tavapärasest laiema ja lamedama nokaga ning on omamoodi stiilsed.
Valikus on ka eritellimuslikud tooted, mille puhul on võimalik müts täielikult personaliseerida valides toote värv, kuju ja kõik muud lisadetailid, mis mütsil on. Enamasti kasutatakse nokamütse erinevate spordiürituste, firmapidude ja sündmuste korraldamisel. Tihti teevad erinevad spordigrupid endale ühesugused mütsid, et suurte rahvahulkade seast kergesti omasid märgata või ära tunda. Samuti tellivad nokamütse ka reisimisega seotud ettevõtted, kes annavad mütsi näiteks reisi ostnud klientidele, et nad saaksid näiteks soojamaareiside puhul end tugeva päikese eest kaitsta.

Kuidas lisatakse nokamütsidele logo?

Trükk nokamütsile sõltub tooriku materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast toodetele trükitakse ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga ning täisvärvides kuumpresstrükiga või tikkides. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik nokamütsidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist nokamütsi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks nokamütsi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Nokamüts Aware eelisteks on klassikaline disain ja ümbertöödeldud materjal. Nokamüts 6 paneeliga orgaaniline võrguga eeliseks on tagumine võrgust osa, tänu millele on müts väga hingav või hoopis omapärase disainiga noortepärane cap stiilis Nokamüts Cap Suede Peak.