Logoga pastapliiats bond

Logoga pastapliiatsid

Firma logoga kvaliteetse pastaka leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Pastapliiats on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks pastakat?

Firma logoga pastaka valikul on kõige olulisem otsustada, kas soovitakse metallist või plastikust korpusega kirjutusvahendit. Samuti on võimalik teha valik tindi värvuse järgi. Soodsamad hinnad algavad alates 250 tüki toote tellimisel, kuid hinnad on ka muidu kliendisõbralikud. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.
Juhul, kui otsite parima hinna ja kvaliteediga pastakaid, soovitame valida metallist pliiatsid graveeringuga. Miks? Sest logo graveerimine metallist pliiatsitele on läinud viimaste aastatega 10 korda soodsamaks. Erinevate metallist mudelitega on võimalik tutvuda meie kodulehel.

Kuidas lisatakse logoga pastakale logo?

Pastapliiatsitel on üldiselt kaks logo pealekandmise võimalust. Üks neist on tampotrüki meetod, millega trükitakse värvilised logod eelkõige plastikust korpusega mudelitega, teine võimalus on graveering, mille puhul teeme logod metallist korpusega pastapliiatsitele. Mõlemad variandid on üsna populaarsed ning jätavad igati ilusa tulemuse. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pastakatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist pastakat reklaamkingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga pastapliiatseid, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid. Pastapliiats Cosmo eelisteks metallist korpus, lai värvivalik ja soodne hind. Pastapliiats X3.2 eelisteks on kõrge kvaliteet ja kaunis välimus. Soodsam ja laiali jagamiseks sobilik mudel on Pastapliiats Riocolour.