Logoga " paberkott eritellimuslik s

Logoga kotid

Kvaliteetsed logoga kotid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga kotid on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud jagamiseks erinevatel üritustel ja sündmustel. Oleme kottide alla liigitanud tooted, millega on võimalik üle anda kingitusi ja kõik teised kotid, mis on mõeldud igapäevaselt kasutamiseks, olgu selleks spordi- või seljakotid.

Millistel sündmustel kasutatakse ettevõtte logoga kotte ja milliseid?

Kotte kasutatakse näiteks spordiürituste korraldamisel. Populaarseteks reklaamkingituseks spordiüritustel on: logoga riidest kotid ja poekotid, logoga paber- ja kinkekotid, logoga termo- ja jahutuskotid, logoga spordikotid, seljakotid ja sussikotid ning teised logoga kotid ja pakendid. Populaarseks on kinkida logo kotte ka näiteks reisimise ja matkamise eesmärgil, sellisel juhul kasutatakse logoga reiskotte ja reisikohvreid, logoga rahakotte, kaarditaskuid ja visiitkaardihoidjaid ning logoga dokumendikotte ja arvutikotte.

Millega peaks arvestama firma logoga kottide tellimisel?

Kottide tellimisel kõige olulisem välja mõelda selle koti soovitud otstarve. Kui vaja on näiteks üle anda mõni ärikingitus, siis tasub mõelda logoga paberkottide peale või hoopis logoga poekoti peale, mis leiab hiljem ka lisakasutust. Kui vaja on seljakotti või reisikohvrit, siis tuleks tähelepanu pöörata kottide suuruste peale ning küsida lisa võimalike logo peale kandmiste võimaluste kohta, kuna sellistel kottidel on teatud piirangud.

Kuidas tehakse logo trükk kotile?

Kottide valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Üldiselt määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Tavaliselt kasutatakse kottidele logo lisamiseks siiditrükki, presstrükki või tikkimist. Kuidas ja kuhu on võimalik konkreetsel kotil logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.