Logoga kinkekomplekt fantaasia

Logoga kinkekomplektid

Kvaliteetsed logoga kinkekomplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga kinkekomplektid on suure valikuga tootegrupp, mis on mõeldud kinkimiseks näiteks erinevate sündmuste ja ürituste puhul. Kinkekomplektid tähendavad seda, et nende alla koondame mitmed erinevad tooted ühte komplekti.

Milliste sündmuste puhul kasutatakse ettevõtte logoga kinkekomplekte?

Kinkekomplekte kasutatakse ettevõtte logoga eelkõige firma jõulupidude, sünnipäevade ja teiste sündmuste kingitusteks. Firma jõulupidudel kingitakse enamasti logoga maiustuste komplekte, logoga veinikomplekte ja tarvikuid, logoga tee ja kohvikomplekte, kingipakid, swag box ning teisi logoga kinkekomplekte. Sünnipäevade kingitusteks otsitakse tihti eraldi kinkekomplekte naistele ja kinkekomplekte meestele, mille leiate Kingivabriku laiast kinkekomplektide valikust.

Millega peaks arvestama firma logoga kinkekomplektide tellimisel?

Logoga firma kinkekomplektide valik koosneb mitmetest erinevatest komplektidest, millesse kuuluvad erinevatest materjalidest ja toodetest koosnevad komplektid. Sellest tulenevalt on iga kinkekomplekti kujundamine erinev ja selle kohta tasub küsida meie käest lähemalt. Lisaks oleks vaja tähelepanu pöörata, et kinkekomplektide puhul rakendub Eesti Vabariigis erisoodustusmaks ehk üle 10 eurot+km maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele.

Kuidas logoga kinkekomplektidele logo lisatakse?

Kinkekomplektide valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik lisada logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Üldiselt määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Kuidas ja kuhu on võimalik kingitustel logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.