Logoga " paberkott eritellimuslik s

Logoga paberkotid ja kinkekotid

Firma logoga kvaliteetsed paberkotid ja kinkekotid on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks logoga paberkotte ja logoga kinkekotte?

Ettevõtte logoga kinkekottide valimine on üsna lihtne. Kõige olulisem on otsustada, milliste mõõtudega kotti vajatakse. Selleks tuleb läbi mõelda, millisel otstarbel ja mille jaoks soovitakse neid kasutada. Kingivabriku tootevalikus on kõikvõimalikes mõõtudes paberkotte ning toota on võimalik ka erimõõdus kotte. Lisaks suurusele saab valida ka koti erinevate värvide vahel, mille valik on samuti väga lai.
Populaarseks tooteks on eritellimusel valmivad kotid, mida on võimalik lamineerida ning trükkida nii läikiva kui ka mati pealispinnaga. Ja muidugi ei ole otsused veel tehtud – lisaks eelnevale tuleb otsustada ka sangade valik. Võimalik on valida peenikesed paberist sangad, lamedad paberist sangad või nöörist sangad. Paberkotid on kingituste üleandmiseks hea valik, kuid soovime teie tähelepanu pöörata sellele, et tegemist on ühekordseks kasutamiseks mõeldud tootega. Sellest tulenevalt soovitame valida pigem looduslikust puuvillast valmistatud poekotte või muid analooge, mida on võimalik taaskasutada.

Kuidas lisatakse paberkottidele ja kinkekottidele logo?

Firma logoga paber- ja kinkekottide hulgimüügi puhul on logo lisamiseks võimalik kasutada erinevaid trükitehnikaid. Enamasti trükitakse paberkottidele kujundus siidtrükiga, kasutades ühte kuni nelja värvitooni. Juhul, kui soovitud kujundus on täisvärvides, trükitakse kottidele kujundus tavaliselt digitrükiga.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik paber- ja kinkekottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist paberkotti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks paber- või kinkekotti, oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Võta meiega ühendust, et saaksime anda parimaid soovitusi!

Värviline paberkott 18x8x21cm on laia värvivalikuga, kiire tarne ja soodsa hinnaga paberkott. Värviline paberkott 32x12x40cm on eelmise koti suurem mudel. Eritellimus kott Paberkott Eritellimuslik S võimaldab disainida oma unistuste koti, mille välimine pind on lamineeritud ja mida on võimalik tellida erinevates suurustes.