Logoga õlakott ya

Logoga spordikotid, seljakotid ja sussikotid

Firma logoga kvaliteetne spordikott, seljakott ja sussikott on väga praktilised kingitused. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks spordikotti, seljakotti ja sussikotti?

Ettevõtte logoga sobiliku spordikoti, seljakoti ja sussikoti valimine on üsna lihtne. Spordikottide valikus on üldiselt üle õla kantavad hea mahutavusega kotid, mille populaarsus on siiski viimasel ajal langenud. Selle asemel kasutatakse pigem seljakotte või osadel juhtudel ka sussikotte, sõltuvalt palju või mida kott mahutama peab. Eelnevast tulenevalt on kõige otstarbekam omada ühte väga head seljakotti, mille valikus on ka vargakindla funktsiooniga variandid. Hitt-tootena tooksime välja Seljakott Bobby, mis on lisaks vargakindlusele ka kena lihtsa disainiga. Kuigi Eestis ei pruugi vargakindlal kotil olla suurt mõtet, sobib see hästi ka reisides esmavajalike asjade kaasas kandmiseks.
Üksikute esemete jaoks sobivad hästi sussikotid, mis kokkupanduna võtavad kotis või taskus vähe ruumi. Neid on mugav ja sobilik kinkida näiteks sportlike või lasteürituste auhinnana või auhinnakotina. Pärast vajalike asjade üleandmist saab sussikotti kasutada mitmetel eesmärkidel, nagu näiteks jalatsite kotina.

Kuidas lisatakse spordikottidele, seljakottidele ja sussikottidele logo?

Firma sümboolikaga spordi-, selja- ja sussikottidele trükitakse logo enamjaolt siiditrükiga, kasutades ühte kuni nelja erinevat värvi. Täisvärvides kujunduse trükkimiseks kasutatakse digitaalset transfer või siidi tranfer trükki.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik spordi-, selja- ja sussikottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kotti firmakingituseks valida?

Kui teie reklaamkingituseks sobib spordikott logoga, seljakotid logoga või sussikott logoga, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad.
Seljakott Bobby Urban Lõikekindel on äärmiselt vargakindel. Seljakott Bobby eeliseks kena disain ja vargakindlus. Seljakott / Sussikott Moira Duo on valmistatud mõnusast orgaanilisest puuvillast.