Logoga erikujuline piparkoogivorm

Logoga jõulukaunistused

Firma logoga kvaliteetsed jõulukaunistused leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Jõulukaunistused on väga vahva ettevõtte reklaamimise viis, mistõttu oleme valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, muutes otsuse langetamise võimalikult lihtsaks.

Mille järgi valida firma logoga jõulukaunistusi?

Ettevõtte logoga sobilike jõulukaunistuste valimisel on peamiselt vaja otsustada lähtudes materjalist ja kaunistuse kujust. Kingivabriku tootevalikust leiate erinevatest materjalidest jõulukaunistusi nagu näiteks: klaas, puit, papp ja ka metall. Kaunistuste riputamiseks on toodetel kas puuvillane riputusaas või polüestrist valmistatud lint. Oleme siia kategooriasse lisanud ka piparkoogivormide komplektid ja ka eritellimusliku piparkoogivormi. Eritellimuslik piparkoogivorm on valmistatud roostevaba terasest ja annab võimaluse teha vastavalt soovile erikujuline toode, lisaks on võimalik tootele lisada logo lasergraveeringuga ja soovi korral pakendame ka kinkekarpi. Eritellimuse puhul peab aga arvestama märksa pikema tarneajaga. Kiiremini on võimalik tellida piparkoogivormide komplekti, mille kuju ole võimalik ise valida, aga nende puhul on võimalik lisada logo kinkekarbi peale.

Kuidas lisatakse jõulukaunistustele logo?

Jõulukaunistuste valik on mitmekesine ja sellest tulevalt lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ja selle kuju. Näiteks klaasist kuuseehete puhul lisame logo kasutades tampo trükki ja lisaks on võimalik piserdada toode üle kunstlumega, et lisada tootele efekti. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik jõulukaunistustele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, logo saab lisada tootele nähtavasse kohta. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist trükiga jõulukaunistust valida?

Kui soovid tellida logoga jõulukaunistusi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.

Meie soovitame kuuseehteid, mis on valmistatud klaasist ja mida on võimalik tellida erinevate pakendusviisidega ning neid on saadaval ka erinevaid suuruseid, näiteks kuuseehe klaasist 60mm. Juhul kui soovite puidust kuuseehteid, siis soovitame valida kuusekaunistus puidust neuy. Kui soovite aga tellida omanäolist piparkoogivormi, siis soovitame valida erikujuline piparkoogivorm.