Logoga karamellkomm

Logoga kommid, pastillid ja kummikommid

Firma logoga kommid, pastillid ja kummikommid on kvaliteetne, maitsev ja magus kingitus, mille leiad Kingivabrikust. Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks komme, pastille ja kummikomme?

Reklaamkingituseks kommide valimine on iga magusasõbra lemmiktöö. Firma logoga on võimalik tellida karamellikomme, pastille, kummikomme ja pulgakomme. Valiku tegemine on lihtne, sest see on sõna otseses mõttes maitse asi! 😊 Siiski sisaldavad erinevad pakendid erineva hulga komme ja pakkide sisud on üksteisest erinevad.
Kingivabrik on oma maiustuste valiku kokku pannud Poola tootja pakutavatest toodetest. Küsite, miks me ei paku Eesti firmade toodangut? Selgitus on üsna lihtne: aastatega on Poola tootja maiustuste kvaliteet muutunud oluliselt paremaks ning tänasel hetkel on erinevus kohalike tootjatega vaid soodsam hind. Lisaks sellele on meie kasutatav koostööpartner oluliselt paindlikum kujunduste ja erilahenduse osas ning miinimkogused on samuti väiksemad.
Kui teil on varasemast halbu kogemusi Poolas toodetud maiustustega, siis lükkame selle arvamuse ümber! Kinnitame, et Kingivabriku valikut võib usaldada: tegemist on väga kvaliteetsete maiustustega ning kes proovib, see juurde soovib!

Kuidas lisatakse kommidele logo?

Firma logoga kommidele trükitakse logo paberile enamasti siiditrükiga, kasutades ühte või kuni nelja erinevat värvi. Juhul, kui toote juurde kuulub lisaks ümbrispaberile ka karp, on see võimalik katta täies ulatuses soovitud disainiga. Selleks kasutatakse digitrükki, mis võimaldab trükkida täisvärvides.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kommidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist logoga kommi firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid maiustusi ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.

Karamellkommide eeliseks on väike minimaalne tellimiskogus, suur kujundatav ala pakendil ja muidugi lai valik maitseid. Pastillide 12g Clic Clac eeliseks on pikem säilivusaeg ja suur trükiala ning erinevad kommide kujud. Laste lemmikuks on meie tootevalikust kindlasti Kummikommid.