Logoga joogipudel clear 800ml

Logoga jooginõud

Kvaliteetsed logoga jooginõud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga jooginõud on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud nii jagamiseks erinevatel sündmustel kui ka kasutamiseks kontoris. Oleme jooginõude alla liigitanud tooted, mida kasutame igapäevaselt kodus ja kontoris kohvi või tee joomiseks ning ka erinevad termosed, millega on võimalik sooja või külma jooki kaasas kanda.

Millistel sündmustel kasutatakse ettevõtte logoga jooginõusid?

Jooginõusid kasutatakse näiteks ürituste korraldamisel. Populaarseteks logoga jooginõudeks spordiüritustel on: logoga termokruusid, termosed ja termotassid ja logoga joogipudelid, logoga kohvitopsid ja joogitopsid. Ettevõtete ja organisatsioonide kontorist leiab kindlasti: logoga tassid ja kruusid, logoga klaasist jooginõud, logoga joogikõrred, logoga pläskud ja metallkruusid ja logoga teised jooginõud. Kõige populaarsemad jooginõud Kingivabriku valikust on logoga kruusid, termokruusid ja joogipudelid. Viimaste aastate jooksul on kõige enam soovitud logoga veepudeleid, et vähendada ühekordsete plastikust veepudelite tarbimist. Keskkonnasõbralikkus on olulisel kohal ka meie toodete valikus.

Millega peaks arvestama firma trükiga jooginõude tellimisel?

Kingivabrikusse astuvad tihedalt sisse kliendid ja kurdavad, et on varasemalt tellinud logoga kruuse ja tasse ning peale nõudepesumasinas pesemist on ettevõtte logo tootelt maha pestud. Kuna see probleem on levinud, siis Kingivabrik pakub ainult kvaliteetse trükiga portselanist jooginõusid, mille tootmine annab kindluse, et logo peab vastu ka nõudepesumasinas ja kuuma veega käsitsi pestes. Logoga joogipudelite puhul soovitame veenduda, et toode on BPA vaba ehk Bisfenool A vaba – otseloomulikul nii see Kingivabriku kõikidel joogipudelitel ka on.

Kuidas logoga jooginõudele logo lisatakse?

Jooginõud jagunevad peamiselt kolme gruppi – metallist, portselanist ja plastikust jooginõud. Igal neist on omad meetodid, kuidas logo peale kantakse, rusika reegel ütleb, et saab nii trükkides kui graveerides (erandiks plastik). Veel on oluline teada, et jooginõud, mis on silindrikujulised, neile on tavaliselt võimalik trükkida ka logo ümber toote 360° panoraamis. Portselanist toodete puhul on võimalik uue trükitehnoloogia “hydrocolor” abil trükkida kuusid väljast või seest poolt Pantone värvi ning selle trüki puhul anname garantii, et värv püsib ka pestes nõupesumasinas vähemalt 400 pesukorda. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.