Logoga nätsud ja nätsukommid

Firma logoga kvaliteetsed nätsud ja nätsukommid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Nätsud ja nätsukommid on lõbus ja praktiline kingitus. Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks nätse ja nätsukomme?

Ettevõtte logoga nätsude ja nätsukommide valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiad mitmed erineva kujuga nätsud ja nätsukommid. Lisaks erinevale nätsu kujule on valikus ka erinevad pakendid, mis omakorda pakuvad erinevaid võimalusi toote kujundamiseks.
Kingivabrik on oma maiustuste valiku kokku pannud Poola tootja pakutavatest toodetest. Küsite, miks me ei paku Eesti firmade toodangut? Selgitus on üsna lihtne: aastatega on Poola tootja maiustuste kvaliteet muutunud oluliselt paremaks ning tänasel hetkel on erinevus kohalike tootjatega vaid soodsam hind. Lisaks sellele on meie kasutatav koostööpartner oluliselt paindlikum kujunduste ja erilahenduse osas ning miinimkogused on samuti väiksemad.

Kuidas lisatakse logoga nätsudele ja nätsukommidele logo?

Firma logoga nätsude ja nätsukommide puhul trükitakse logo või kujundus enamasti papist pakendile. Kujunduse trükkimiseks on võimalik kasutada kogu pakendi pinnalaotuse ulatust, seda muidugi täisvärvides. Kas te ka teadsite, et nätsude puhul on võimalik eritellimusena lisada kujundus ka pakendi tagusel olevale fooliumile? See on üks vahva võimalus teha toodet veelgi personaalsemaks või huvitavamaks trükkides sinna mõni vahva sõnum.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik nätsudele ja nätsukommidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel.  Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist nätsu ja nätsukommi firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid nätse ja nätsukomme ning välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.

Nätsukumm 4tk karbis eeliseks on see, et kommid on pakendatud ühekaupa. Närimiskumm 6tk karbis pakendi puhul saab disainida kogu karbi ja pakendis on 6 kommi. Samuti papist pakendis ja heade kujundusvõimalustega on Närimikummi pakk 12 nätsuga.