Logoga bambus käterätik 50x100cm

Logoga tekstiil

Kvaliteetsed logoga tekstiiltooted leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga tekstiiltooted on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud jagamiseks erinevatel üritustel ja sündmustel. Oleme tekstiiltoodete alla liigitanud tooted erinevates hinnaklassides, seega saab ise otsustada, mis sobiks teile just kõige paremini.

Millistel sündmustel kasutatakse ettevõtte logoga tekstiiltooteid ja milliseid?

Tekstiiltooted jagunevad suures joones kahte gruppi – logoga igapäevariided ja logoga spordiriided. Eelneva jaotuse põhjal kasutatakse tekstiilist tooteid sellistel sündmustel nagu spordiüritused, firma suvepäevad, ettevõtte sünnipäevad, messid, väliüritused jne. Messidel ja väliüritustel kasutatakse logoga t-särke, logoga pusasid ja sviitreid, logoga mütse, kindaid ja salle, logoga nokamütse, logoga hi-vis kõrgnähtavusega tööriided, logoga jopesid, jakke ja veste, logoga tööriided, logoga torusallid ja buffid, ning teisi logoga tekstiiltooteid. Logoga polosärgid, logoga spordisärgid, logoga rätikud ja saunalinad, logoga pleedid ja tekid, logoga ohutusvestid ja helkurvestid, logoga sussid ja plätud, logoga sokid on aga kasutusel rohkem firmapidudel ja spordiüritustel.

Millega peaks arvestama firma logoga tekstiiltoodete tellimisel?

Kingivabriku valikus on spetsiaalselt logo pealekandmiseks mõeldud tekstiiltooted. See tähendab seda, et kui näiteks poest osta jope ja sinna peale tikkida logo, siis tavaliselt juhtub, et tikitakse tekstiil koos voodriga kokku või halvemal juhul tikitakse hoopis tasku kinni, mida oleme samuti klientidelt kuulnud. Kingivabrikus oleme neid ohte juba eos ennetanud ja mõelnud selle peale, kuidas valmistada tooted nõnda, et need oleksid kvaliteetsed ja mis kõige tähtsam, et kingituste saaja(d) oleksid nendega enam kui rahul.

Kuidas logoga tekstiiltoodetele logo lisatakse?

Tekstiiltoodete valik on lai ja sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega, tavaliselt sõltuvalt toote materjalist ja trükitava toote pinnast. Rusikareegel ütleb, et tekstiilitoodetele logo trükitakse, tikitakse ja lisatakse toote etikett või kootakse see juba toote sisse. Seejuures jagame hea meelega teile enda ideid ja mõtteid, näiteks e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.