Logoga eritellimuslik külmkapimagnet kristallkleebisega

Logoga meened

Kvaliteetsed logoga meened leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga meened on laialdase valikuga tootegrupp, mis on mõeldud jagamiseks erinevatel üritustel ja sündmustel. Oleme meenete alla liigitanud tooted, mille hinnaklass on taskukohane ning mis sobivad ka jagamiseks.

Millistel sündmustel kasutatakse ettevõtte logoga meeneid ja milliseid?

Meeneid ehk nänni kasutatakse näiteks spordiürituste korraldamisel. Populaarseteks reklaamkingituseks spordiüritustel on logoga kaelapaelad ja kaelakaardid, logoga käepaelad, logoga medalid, karikad ja klaastahukad, logoga päikeseprillid ning logoga rinnamärgid. Samuti jagatakse meeneid tihtilugu firma- ja motivatsiooniüritustel, kuhu sobivad hästi kinkimiseks näiteks  logoga veebikaamera katted, logoga stressipallid, logoga huulepalsamid, logoga taskunoad ja tööriistad, logoga mängud ja mänguasjad või muud logoga meened. Kolmandaks tavaks on meene anda kaasa mõne suurema ostu puhul, miks mitte näiteks auto ostu puhul kinkida logoga võtmehoidja või hinnalise sigaripakiga saad kaasa kinkida logoga tulemasinad ja tikud. Samuti on erinevaid meeneid, mis on suunatud konkreetsele aastaajale nagu logoga helkurid.

Millega peaks arvestama firma logoga meenete tellimisel?

Eelnevalt kirjeldasime, et logoga meenete alla oleme liigitanud tooted, mille hinnaklass on soodne, et sobiks massiliseks jagamiseks. Sellest täpsustusest tuleb välja kaks kõige olulisemat märksõna: “logo” ja “massiline jagamine”. Tihti muutub meene kingituseks ehk kõrgema hinnaga logoga tooteks, kui tellitav kogus on väike ja samal ajal logo on värviline nagu vikerkaar. Massiline ei tähenda kohe kümnete tuhandete toodete tellimust, aga soovitatav võiks olla minimaalselt 250 tükki. Õnneks on Kingivabriku veebilehel kenasti orienteeruvad hinnad erinevatele kogustele olemas, mis teeb otsustamise lihtsamaks.

Kuidas logoga firmakingitusele logo lisatakse?

Firmakingituste valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Üldiselt määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Kuidas ja kuhu on võimalik kingitustel logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.