Logoga šokolaad 75g modern bar

Logoga šokolaadid

Firma logoga kvaliteetsed šokolaadid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Šokolaad on väga maitsev ja energiat andev kingitus. Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks šokolaad?

Reklaamkingituseks šokolaadi valimine on üsna lihtne. Aastate jooksul oleme aru saanud, et firma logoga šokolaade tellitakse peamiselt kahel eesmärgil – väikeseks maiuspalaks või efektseks ja eriliseks kingituseks. Pisike 5g või 10g šokolaad on tore lisand kohvi kõrvale või magus suutäis, mida pakkuda klientidele ja külalistele. Suurem, enamasti 100g šokolaaditahvel või eritellimusel valmiv erikujuline šokolaad pakuvad mitmeid võimalusi efektse ja maitsetest tulvil kingituse valmistamiseks. Valida saab erinevate kujude ja maitsete, suuruste ja kaalu vahel ning lõpuks luua ka erilise disainiga pakendi. Kingivabrik on oma maiustuste valiku kokku pannud Poola tootja pakutavatest toodetest. Küsite, miks me ei paku Eesti firmade toodangut? Selgitus on üsna lihtne: aastatega on Poola tootja maiustuste kvaliteet muutunud oluliselt paremaks ning tänasel hetkel on erinevus kohalike tootjatega vaid soodsam hind. Lisaks sellele on meie kasutatav koostööpartner oluliselt paindlikum kujunduste ja erilahenduse osas ning miinimkogused on samuti väiksemad.

Kuidas lisatakse šokolaadidele logo?

Šokolaadide puhul trükitakse logo enamasti pakendile. Trükkimiseks on võimalik kasutada kogu pakendi pinnalaotuse ulatust, seda muidugi täisvärvides ja kasutades digitrükki. Mõningate šokolaadide puhul on võimalik lisada logo või kujundus ka šokolaadi peale, muutes kingituse veelgi omapärasemaks.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik šokolaadidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist šokolaadi firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid šokolaade ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.

Eraldi paberites väikesed šokolaadid pakuvad võimalust lahendada pakendite disain mänguliselt erinevate piltide või sõnumitega. 100g šokolaadi eeliseks on suurem pind, mille saab täies ulatuses kujundada. Erikujuline Šokolaad pakub võimalust luua erikujuline šokolaad ning lisada selle peale ka soovitud disaini.