Logoga ehetekarp treasure

Logoga teised tooted kontorisse ja koju

Firma logoga kvaliteetsed tooted kontorisse ja koju leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tooted kontorisse ja koju on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks teisi tooteid kontorisse ja koju?

Ettevõtte sümboolikaga toodete valimine koju või kontorisse on üsna lihtne. Kategooriast leiate näiteks logoga kott-toolid, logoga küünlaalused, lauaorganisaatorid, õhksohvad, võrkkiiged ehk rippvoodid (teisisõnu hammock), kirjutusaluseid ja palju muud. Muidugi kuuluvad kontoritarvete hulka ka pastapliiatsid ja märkmikud jne, mille leiate vastavatest tootekategooriast.  Suurem osa ettevõtetest on harjunud ostma kontoritarbeid bürootoodete kauplustest ja pole selle peale isegi mõelnud, et neid samu tooteid võiks tellida oma firma sümboolikaga. Hulgi selliste kontoritarvete tellimine on kohati ise mõistlikum ning lisaväärtusena saate toodetele peale kanda ka soovitud kujunduse. Kuna Kingivabrik on hulgimüügile suunatud, siis tuleb tihtipeale hulgi ostes üksiktoote hind koos logoga isegi soodsam, kui osta üksik toode mõnest kauplusest. Oleme kohanud tihti ka neid kliente, kes on leidnud tootevalikust juba ammu oma lemmiku, kuid juurde tellides seda meie kodulehelt enam ei leia. Siis on hea teada, et meie tootevalik ei piirdu vaid veebis olevate toodetega ning võite julgelt küsida, kas saame pakkuda ka teie lemmiktooteid.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga toodetele logo?

Firma logoga kontori- ja kodutoodete valik on lai ning sellest tulenevalt on võimalik neile logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia toote materjal ja trükitava toote pind. Suuremale osale kontoritarvetest lisatakse logo kasutades graveerimist, tampotrükki või digitrükki. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik koju ja kontorisse mõeldud toodetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kontorisse või koju toodet firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks kontori ja kodu tooteid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Korduvkasutatavad meigieemalduspadjad bella eeliseks on ilus disain, funktsionaalsus ja loodussõbralik materjal. Eritellimuslik rannatool eeliseks on suur trükitav ala ja toote mugavus ning väga populaarne toode on Lõhnaküünal Deluxe Ukiyo.