Logoga hiirematt

Logoga kontoritarbed

Firma logoga kvaliteetsed kontoritarbed leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Kontoritarbed on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks kontoritarbeid?

Ettevõtte sümboolikaga kontoritarvete valimine on üsna lihtne. Kontoritarvete kategooriast leiate logoga joonlauad, logoga luubid ja logoga hiirematid. Kõikide toodete puhul on võimalik valida erinevate materjalide ja disainide vahel. Kõige populaarsemad tooted antud kategoorias on luubid ja hiirematid, mis leiavad kontoris igapäevast kasutust. Muidugi kuuluvad kontoritarvete hulka ka pastapliiatsid ja märkmikud jne, mille leiate vastavatest tootekategooriast.  Suurem osa ettevõtetest on harjunud ostma kontoritarbeid bürootoodete kauplustest ja pole selle peale isegi mõelnud, et neid samu tooteid võiks tellida oma firma sümboolikaga. Hulgi selliste kontoritarvete tellimine on kohati ise mõistlikum ning lisaväärtusena saate toodetele peale kanda ka soovitud kujunduse. Kuna Kingivabrik on hulgimüügile suunatud, siis tuleb tihtipeale hulgi ostes üksiktoote hind koos logoga isegi soodsam, kui osta üksik toode mõnest kauplusest. Oleme kohanud tihti ka neid kliente, kes on leidnud tootevalikust juba ammu oma lemmiku, kuid juurde tellides seda meie kodulehelt enam ei leia. Siis on hea teada, et meie tootevalik ei piirdu vaid veebis olevate toodetega ning võite julgelt küsida, kas saame pakkuda ka teie lemmiktooteid.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kontoritarvetele logo?

Firma logoga kontoritarvete valik on lai ja sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale kontoritarvetest lisatakse logo kas graveerides, tampotrükiga või digitrükiga. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kontoritarvetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kontoritarvet firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks kontoritarbeid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Hiirematt on suure trükialaga, et saaksite kujundada omapärase toote. Joonlaud on loodussõbralikust materjalist ja Luup Posen täidab nii joonlaua kui ka suurendus funktsiooni.