Milliseid kinkekarpe ja transpordikarpe Kingivabrik pakub?

Kinkekarpide ja transpordikarpide müük on tulnud Kingivabriku valikusse tänu kingipakkide pakkumisele. Komplekteerides kingipakke erinevatest Kingivabriku ja Eesti väiketootjate valikust, tekkis vajadus kvaliteetsete, esinduslike ja ilusate karpide järele. Kuna jaemüügist leitavad tooted ei olnud meile sobilikud kas kvaliteedi või suuruse tõttu, olime sunnitud otsima lahendust mujalt. Leidsime kvaliteetse tootja Itaaliast, kelle karbid ei ole küll kõige soodsamad, kuid see-eest väga kvaliteetsed ja lihtsalt kokkupandavad. Meie jaoks on väga oluline, et kinkekarp, kuhu pakendame kingituse, oleks vastavate mõõtudega ning mahuks omakorda ühe või kolme kaupa transpordikarpi, võimaldades seeläbi nende efektiivse tarnimise. Juhul kui meie klient soovib, et me saadaksime iga kingipaki saajale koju kätte, siis sellisel juhul leiab meie valikust ka korraliku karbi, mille saab sulgeda viisil, mis ei vaja omakorda pakendamist transpordipakendisse. Hetkel pakume oma valikus vaid väikest osa toodetest, mida me aktiivselt ka ise kasutame, kuid tulevikus plaanime antud valikut laiendada.

Kuidas lisatakse kinkekarpidele logo?

Kinkekarbid ja transpordikarbid on ühed vähesed tooted meie valikus, kuhu me standardis logo ega trükklahendust ei paku. Juhul kui selleks on soov, siis üldiselt pakume brändinguks kleebise paigaldamist. Saates kliendile kinkekarbi transpordipakendiga, sulgeme selle tellija poolt disainitud kleebisega, muutes paki omanäolisemaks ning saaja jaoks arusaadavaks, kellelt saadetis pärineb.

Millist kinkekarpi valida?

Kui soovid tellida kinkekarpe, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ning välja valinud parimad.
Meie enda lemmikuks on osutunud Kinkekarp Avana 300x300x100mm, mille teeb meile sobilikuks see, et mahutab piisavalt tooteid (näiteks pudeli veini, küpsised ja moosipurgi), on plastikust läbipaistva kaanega lihtsasti suletav ning kolm sellist kinkekarpi mahub kenasti omakorda üksteise peale asetatuna transpordikarpi mõõtudega 300x300x300mm. Sarnase mahutavusega on Karp Avana 370x280x120mm, mille teeb meile sobilikus asjaolu, et toode on väga kvaliteetne, lihtsalt kokkupandav, üksteise peale ladustatav ega vaja eraldi transpordipakendit. Mõlemat eelnevat karpi on võimalik tellida ka teistes mõõtudes, kuid nende tellimise miinimumkogus on 250 karpi, kuna me ise neid oma laos ei hoiusta.