Logoga baarimatt vedelikku imav

Logoga põrandamatid ja baarimatid

Firma logoga kvaliteetsed põrandamatid ja baarimatid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Põrandamatid ja baarimatid on väga populaarne toode reklaamimiseks ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, et valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida firma logoga põrandamatti või baarimatti?

Sobiliku ettevõtte logoga põrandamati ja baarimati valimisel oleks vaja esmalt teha selgeks millistes ruumides ja tingimustes on matti vaja kasutada. Erinevad valikud on järgnevad: baarileti matt; hiirematt; lauamatt; sissepääsumatt sisetingimustesse; porimatt välitingimustesse ning põrandamatt tooli alla. Kui valik on tehtud, siis jagunevad osad eelnevalt nimetatud grupid veel järgnevalt: Baarimatte on reklaamimiseks; vedelikku imavav ja vedelikku koguvad. Põrandamatte sisetingimustesse on: tavalised; kergema kaaluga ja reklaammatid. Porimatte välitingimustesse on: logo või sõnumi trükiga 1 või 2 värviga.

Kuidas lisatakse logomattidele disain?

Põrandamattide ja baarimattide valik ei ole väga lai, kuid siiski lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti paneb trükitehnoloogia valiku paika toote materjal. Mattide puhul reeglina saab trükkida täisvärvides pea kogu mati ulatuses. Erandiks on porimatid, millele materjalist tulenevalt saab peale trükkida kas 1 või 2 erineva värviga. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik põrandamattidel ja baarimattidel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist põrandamatti ja baarimatti valida?

Kui soovid tellida logoga põrandamatte või baarimatte, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.

Kohvikus või baaris on efektne reklaampind eritellimuslik baarimatt.
Meie esimene soovitus on tellida kontorisse oma disainiga hiirematid. Juhul kui soovite hoida oma sissepääsu puhtana, välistada libisemisohu ja samas pakkuda ilusat disaini, siis soovitame valida libisemiskindla sisspääsumati. Kui te soovite kasutada matti nii väli- kui ka sisetingimustes, siis soovitame valida SELLE põrandamati.