Logoga torusall coolmax

Logoga torusallid ja buffid

Reklaamkingituseks buffi ja torusalli leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Torusall logoga ja buff logoga on väga praktilised kingitused, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks buff ja torusall?

Firma sümboolikaga torusallide ja buffide valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate standardse polüestrist valmistatud torusalli, millele on võimalik lisada soovitud disain kogu toote ulatuses. Valikus on ka talveks mõeldud fliisist torusall, et kael oleks rohkem soojas. Samuti pakume lycrast ehk paksemast materjalist torusalli, mis ei hinga nii hästi, kuid on abiks külmemate ilmade puhul. Kuna torusalli on võimalik kanda kaheteistkümnel erineval viisil, siis täidab torusall mitmeid funktsioone nagu sall, müts, peapeal jne. Torusalli kasutatakse nii sportimisel kui ka igapäevastel toimetustel. Eriti hea on kasutada torusalli just meie kliimas, kus ilm on üsna muutlik, kuid samuti sobib see ka troopilises kliimas naha kaitsmiseks päikesepõletuse eest.

Kuidas lisatakse torusallidele ja buffidele logo?

Torusallidele ja buffidele trükitakse kujundus siiditrükiga, kasutades ühte kuni kuute erinevat värvi. Soovides trükkida täisvärvides, on võimalik kasutada ka digitrükki. Kuna torusallide kujundus trükitakse suurele kangale ja alles siis lõigatakse välja sobilikud tükid torusallide jaoks, siis sellest tulenevalt on tellimuse miinimumkogus 100 tükki.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik torusallidele ja buffidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist torusalli või buffi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks torusalli või buffi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Torusall Polüester eeliseks on suur trükiala ja kaksteist erinevat kandmisvõimalust. Torusall Coolmax eeliseks on kaitse UV-kiirguse eest ning paksemast materjalist on Torusall Lycra UPF50+.