Logoga eritellimuslik sublimatsioon pusa

Logoga pusad ja sviitrid

Firma logoga pusad ja sviitrid leiad Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Firma pusad ja sviitrid on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks pusa ja sviitrit?

Oma disainiga pusade ja sviitrite valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate suure valiku erinevaid värve, materjale ja lõikeid nii pusadele kui ka sviitritele. Mudelitest leiate nii ülepea tõmmatavaid pusasid ehk hoodisid kui ka lühikese ja pika lukuga pusasid, samuti kapuutsiga ja kapuutsita pusasid. Igale meeste mudelile on olemas ka vastav naiste mudel kõikide pusade ja sviitrite seas. Kuna pusad ja sviitrid tellitakse enamasti pikemaks kasutamiseks kui vaid üheks sündmuseks, siis oleme oma valikusse lisanud vaid kvaliteetsed tooted, mis on seljas mugavad ja peavad kaua vastu. Kuna erinevate kaubamärkide suurused on erinevad, siis küsige kindlasti suuruste tabelit või vajadusel ka näidiseid, et saaksite veenduda suuruste sobilikkuses.

Kuidas tehakse pusade trükk ja sviitrite trükk?

Pusade trükk sõltub tooriku materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast pusadele ja sviitiritele trükitakse üldiselt ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga ning täisvärvides kuumpress trükiga või tikitakse. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pusadele ja sviitritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist pusa või sviitrit firmakingituseks valida?

Kui soovite tellida reklaamkingituseks pusa või sviitrit, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Fliis Unise Hi-Q eeliseks on paks ja mõnus materjal. Pusa Cape Meestele eelisteks on üle pea tõmmatav lõige ja kapuutsi olemasolu või hoopis viisakas Sviiter Merger Meestele.