Logoga advendikalendrid

Firma logoga kvaliteetse advendikalendri leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Advendikalendrid on väga maitsev ning emotsioone pakkuv kingitus. Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks advendikalendrit?

Reklaamkingituseks sobiva advendikalendri valimine on üsna lihtne. Kingivabriku tootevalikust leiad mitmeid erinevaid advendikalendreid, mille kogu pakend on võimalik disainida vastavalt soovidele. Advendikalender on suure pinnaga toode ning sellest on võimalik teha väga personaalne reklaamtoode. Kuna advendikalender on hooajaline toode, siis soovitame tellimisega tegeleda kuu või kaks enne advendiaega. Tootevalikus on erinevate suuruste ja kujuga advendikalendreid ning võimalik on teha ka erikujuline toode.
Kingivabrik on oma maiustuste valiku kokku pannud Poola tootja pakutavatest toodetest. Küsite, miks me ei paku Eesti firmade toodangut? Selgitus on üsna lihtne: aastatega on Poola tootja maiustuste kvaliteet muutunud oluliselt paremaks ning tänasel hetkel on erinevus kohalike tootjatega vaid soodsam hind. Lisaks sellele on meie kasutatav koostööpartner oluliselt paindlikum kujunduste ja erilahenduse osas ning miinimkogused on samuti väiksemad.

Kuidas lisatakse logoga advendikalendritele logo?

Firma logoga advendikalendrite puhul trükitakse logo enamasti pakendile. Trükkimiseks on võimalik kasutada kogu pakendi pinnalaotuse ulatust, seda muidugi täisvärvides ja kasutades digitrükki. Mõningate advendikalendrite puhul on võimalik lisada logo või kujundus ka šokolaadi peale, muutes kingituse veelgi omapärasemaks.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik advendikalendritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist advendikalendrit firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid advendikalendrite mudeleid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.  
Advendikalender 24 eeliseks on suur trükiala ning võimalus lisada kõigi 24 šokolaadi peale soovitav tekst või logo. Advendikalender Mini eeliseks on tootepakendi suurus ja populaarsus. Advendikalender Erikuju jätab fantaasiale vabad käed ja on võimalik teha soovitud kuju järgi.