Logoga eritellimuslik külmkapimagnet kristallkleebisega

Logoga muud meened

Firma logoga kvaliteetsed meened leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Meened on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks muid meeneid?

Ettevõtte sümboolikaga meenete valimine on üsna lihtne. Muud meened on kategooria, kuhu oleme lisanud kõik meened, mis ei sobi teistesse meenete kategooriatesse. Sellest kategooriast leiate nii logoga matkatoole, nööpe, seemnepabereid, taskupeegleid, tulekustustustekke, lehvikuid, kotinagisid, jääkaabitsaid ja palju muud. See on just see kategooria, kust leida huvitavaid kingiideid. Eripärasteks toodeteks on näiteks klaasist jõulukaunistused, mida on aastate jooksul meie käest palju küsitud, kuid nende tellimise miinimumkogus on olnud väga suur. Eelmisel aastal aga jõulukaunistuste miinimumkogus oluliselt langes ning nüüd saab neid ettevõtte sümboolikaga tellida alates 100 tüki kaupa. Erinevaid meeneid on Kingivabriku valikus päris palju, kuid kui te ei leia seda, mida otsite, siis küsige meie käest e-kirja või telefoni teel, kuna saame pakkuda oluliselt suuremat tootevalikut, kui meie veebilehel kuvatud.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga meenetele logo?

Firma logoga meenete valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale meenetest trükitakse kujundus ühe kuni nelja värviga, kasutades siiditrüki või tampotrüki meetodit. Lisaks trükkimisele on suurele osale meenetest võimalik lisada logo ka graveeringuga. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik meenetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist meenet firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks meeneid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Eritellimuslik lehvik bomboo eeliseks on omapärane disain ja vahva võimalus logo nähtavale toomiseks. Seemnepaber võimaldab sisuliselt loodust edasi kinkida. Igale naisele on kahtlemata vajalik Taskupeegel Guapas.