Logoga ruubiku kuubik

Logoga mängud ja mänguasjad

Firma logoga kvaliteetsed mängud ja mänguasjad leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Mängud ja mänguasjad on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud  erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks mängu ja mänguasju?

Firma logoga mängude ja mänguasjade tellimine on üsna lihtne. Ainsana teeb selle keeruliseks, et tihti on ettevõtte töötajate lapsed erinevas vanuses ning sellest tulenevalt mängivad ka erinevate mänguasjadega. Siinkohal saame teile abiks olla ning võime kombineerida tellimuse mitmest erinevast mänguasjast, et valikut oleks igale vanusegrupile. Mängude ja mänguasjade valikust leiate: yo-yo, palli, lauamänge, kaarte, vannipardi, nuputamismänge, kendama, pehmeid mänguasju, õhupalli, frisbee ja palju muud. Tavaliselt tellitakse ettevõtete poolt mänguasju firma pidude jaoks, kuhu on kutsutud ka töötajate lapsed. Samuti oleme aidanud firmasid, kes soovivad teha mõne vahva mänguasja näol kingituse värsketele vanematele. Üks vahva teostus oli näiteks see, kui riietasime ühe kvaliteetse mängukaru tööriietesse, mis meenutas antud kliendi töövormi. Tulemus oli väga hea ning värsked lapsevanemad antud ettevõttes olid ja on siiani väga rahul.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga mängudele ja mänguasjadele logo?

Firma logoga mängude ja mänguasjade valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale mängudest ja mänguasjadest trükitakse logo siiditrükiga ühe kuni nelja erineva värviga või graveerides.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik mängudele ja mänguasjadele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist mängu või mänguasja firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks mänge või mänguasju, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad.
Arendavate Mänguasjade Komplekt eeliseks on see, et komplekt koosneb mitmest huvitavad nuputamismängust. Lauamäng male luksuslik on hea kvaliteediga väga põnev mäng või klassikaline kaasahaarav Lauamäng Tower / Jenga.