Logoga golfi avalöögi tikkude komplekt birdie

Logoga golfipallid ja tarvikud

Firma logoga golfipallid ja tarvikud leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Golfipallid ja tarvikud on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga golfipalle ja tarvikuid?

Ettevõtte sümboolikaga golfipallide ja tarvikute valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate erinevaid golfiga seotud tooteid. Populaarsed on muidugi golfipallid, mida on tootevalikus suur hulk erinevaid värve, millest muidugi soodsaim on valge. Golfi avalöögi tikke leiab meie valikust kahes erinevas mõõdus: 54mm ja 70mm. Lisaks on valikus ka golfikindad, golfikott, greeni kahvlid, golfirätik, erinevaid kinkekomplekte ja ka golfi hari. Erinevad kinkekomplektid sisaldavad avalöögi tikke, markereid, greeni kahvleid ja golfipalle. Lisaks veebilehel olevatele toodetele saame pakkuda veel hulga erinevaid golfiga seotud tooteid, mille kohta palume küsida lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga golfi toodetele logo?

Firma sümboolikaga golfi toodetele lisatakse logo kolmel erineval viisil. Golfipallidele, golfi harjadele ja avalöögi tikkudele trükitakse tampotrüki meetodiga iga värv eraldi. Golfi greeni kahvlitele, markeritele, kinnastele ja kinkekomplektidele lisatakse logo kristallkleebisena. Golfikotile ja golfirätikule lisatakse logo tikandiga. Tikkimise puhul on oluline, et saadaksite meile logo vektor formaadis ja täpsustaksite, kui suurelt logo tootele soovite, sest tikandi puhul määrab logo hinna pistete arv.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik golfi toodetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist golfi toodet firma kingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks golfitooteid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.

GOLFIPALLID VALGED eelisteks on soodne hind ja võimalus trükkida otse pallile. GOLFI AVALÖÖGI TIKUD 70mm  eelisteks on kvaliteet või hoopis sobiks hoopis kinkekomplet GOLFI KOMPLEKT DORMIE.