Logoga haamer avaja bierhammer

Logoga taskunoad ja tööriistad

Firma logoga kvaliteetsed taskunoad ja tööriistad leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Taskunoad ja tööriistad on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks taskunuga ja tööriista?

Ettevõtte sümboolikaga taskunoa ja tööriista valimine on üsna lihtne. Antud tootekategoorias on järgnevad tooted: taskunoad, paberinoad, mõõdulindid ja multifunktsionaalsed tööriistad. Läbi aegade on kõige populaarsemate toodete hulgas multifunktsionaalsed tööriistad ja mõõdulindid, kuna neid vajab iga  inimene kas koju või autosse või matkakotti. Sobiva toote valimisel on vaja veenduda, et see täidab kõiki soovitud eesmärke: nuga, saag, käärid, avaja, korgitser, viil, kruvikeeraja jne. Tellides mõõdulinti, tuleb valida meeldiv disain ja sobiv pikkus. Lisaks tavalistele mõõdulintidele tellitakse tihti ka õmblejatele mõeldud mõõdulinte, mille materjal on pehmem ja sellega on lihtne mõõta näiteks rinnaümbermõõtu jms.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga taskunoale ja tööriistadele logo?

Firma logoga taskunugade ja tööriistade valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale taskunugadele ja tööriistadele kantakse logo graveerides, kuid osadele toodetele on võimalik ka ühe kuni nelja värviga trükkida või lisada kristallkleebis.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik stressipallidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist taskunuga või tööriista firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks taskunuga või tööriista, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad. Võtke meiega ühendust telefoni või e-kirja teel, et saaksime aidata leida kõige sobivama toote, mis vastab teie vajadustele!
Mõõdulint metal 3m/16mm eelisteks on kena disain, mugav kasutamine ja töökindlus. Kokkupandav Mõõdulint eelisteks on klassikaline kuju ja suur trükiala. Multifunktsionaalne Tööriist on kvaliteetne ja vastupidav toode, mis pakub 14 erinevat funktsiooni.