Logoga karahvin ivy 330ml

Logoga klaasist jooginõud

Firma logoga kvaliteetsed klaasist jooginõud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Klaasist jooginõud on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks klaasist jooginõud?

Ettevõtte sümboolikaga klaasist jooginõu valimine on üsna lihtne. Meie toodete seast leiate klaasist  õlleklaase ja õllekanne, joogiklaase, joogikruuse ja joogitopse. Kõige populaarsemateks on klaasist kruusid ja tassid, mille valik ei ole suur, kuid need vähesed mudelid on väga kvaliteetsed ja kenad.

Kuidas lisatakse firma logoga klaasist jooginõudele logo?

Firma sümboolikaga klaasist jooginõude puhul kasutatakse enamasti keraamikatrükki, mis tagab nõudepesumasina kindluse. Levinud probleemiks on see, et klaasist jooginõudele trükitakse ka tampotrükiga, mis nõudepesumasinas maha võib kuluda. Toote trükiala suuruse määrab üldiselt ära anuma kuju – mida siledam pind, seda suurem on trükitava ala võimalik suurus. Tihti küsitakse meie käest, kas jooginõudele saab lisada ka nimesid ja vastus on muidugi, et saab. Sellisel juhul peate valima välja meeldiva kirjastiili ning panema kokku nimekirja trükitavatest nimedest.
Toodete tarneajad on erinevad ning sõltuvad trükkimise meetodist. Klaasist jooginõudele, millele teostame nõudepesumasina kindlat trükki, tarneaeg on umbes 3 nädalat. See on võrreldes teiste toodetega küll veidi pikem aeg, kuid võimalik on tellida ka kiirtöö, mille puhul jääb tarne 1,5-2 nädala kanti.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik klaasist jooginõudele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist klaasist jooginõud firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks klaasist jooginõusid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Klaasist Kruus Emotion on kahekordsete seintega, mis ei tee kruusi väljast kuumaks. Klaasist Kruus Bell on suure mahutavusega ning Tina on klassikaline parajas mõõdus joogiklaas.