Logoga kruus americano eu 450ml

Logoga tassid ja kruusid

Firma logoga kvaliteetse tassi ja kruusi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tassid ja kruusid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks tassi ja kruusi?

Firma sümboolikaga tassi ja kruusi valimine on üsna lihtne. Otsuse langetamisel on oluline leida meeldiv toote disain ja toote värv. Arvesse tuleks võtta ka kruusi mahutavust, millele lisaks on viimastel aastatel oluliseks saanud ka kruusi kõrgus, et see kohvimasina alla mahuks. Üheks erandiks kruuside puhul on see, kui soovite trükkida sellele pilti, sest sellise tulemuse saavutamiseks on eraldi sublimatsioon kruusid, mis on kas silindri või koonuse kujulised.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kruusidele ja tassidele logo?

Firma sümboolikaga kruuside ja tasside puhul kasutatakse enamasti keraamikatrükki, mis tagab nõudepesumasina kindluse. Levinud probleemiks on see, et kruusidele trükitakse ka tampotrükiga, mis nõudepesumasinas maha võib kuluda. Toote trükiala suuruse määrab üldiselt ära anuma kuju – mida siledam pind, seda suurem on trükitava ala võimalik suurus. Uue tehnoloogia Hüdrocolour abil on võimalik enamikel valget värvi kruusidel katta kogu välimine või sisemine pind soovitud toonis pantone värviga.
Tihti küsitakse meie käest, kas jooginõudele saab lisada ka nimesid ja vastus on muidugi, et saab. Sellisel juhul peate valima välja meeldiva kirjastiili ning panema kokku nimekirja trükitavatest nimedest.
Keraamikast jooginõude, millele teostame nõudepesumasina kindlat trükki, tarneaeg on umbes 3 nädalat. See on võrreldes teiste toodetega küll veidi pikem aeg, kuid võimalik on tellida ka kiirtöö, mille puhul jääb tarne 1,5-2 nädala kanti.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kruusidele ja tassidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kruusi või tassi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks kruusi või tassi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Kruus Handy Supreme eeliseks on ilus disain, lai värvivalik ja suur mahutavus.  Kruus Coco eeliseks on see, et kruus mahub kõikide kohvimasinate alla. Portselanist Kruus Manhattan on kaunis klassika, millelt soovitud disain paistab kenasti välja.