Logoga kootud sokid

Logoga sokid

Firma logoga sokid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Sokid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga sokke?

Ettevõtte sümboolikaga sokkide valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate kolme erinevat tüüpi sokke, mis on valmistatud erinevatest materjalidest. Valikus on: bambusfiibrist sokid, puuvillased sokid ja polüestrist sokid. Bambusfiibrist sokid on kõige pehmemast materjalist ja jalas kõige soojemad, lisaks on tegemist loodussõbraliku materjaliga. Puuvillased sokid on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja polüestrist sokid on mõeldud kasutamiseks eelkõige spordisokkidena. Valikus on ka erinevad suurused, standardvalik on mõeldud jalanumbritele 36-40 ja 41-46. Iga sokipaar on pakendatud eraldi kilepakendisse. Võimalik on tellida ka teisi suuruseid, kuid selle kohta küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse logoga sokkidele logo?

Firma sümboolikaga sokkidele trükitakse logo täisvärvides kasutades digitrükki. Sokke tellides on oluline teada, et tulenevalt tootmise keerukusest on tellimuse miinimumkogus 500 paari suuruse kohta. Tarne osas peab arvestama umbes 1,5 kuuse tarneajaga. Lisaks on võimalik tellida enne suure partii tellimist oma disainiga sokkide näidispaar, mille lisatasu ei ole väga kõrge, kuid tuleb arvestada, et selle tootmise ja transpordiga läheb aega umbes 3 nädalat. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik sokkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Milliseid sokke firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks sokke, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Võtke meiega julgelt ühendust ning aitame teha teile sobiva valiku!

Eritellimuslikud Sokid Bambus eeliseks on väga mõnus ja pehme materjal. Eritellimuslikud Sokid Polüester eeliseks on, et neid on hea kasutada sportides. Klassikalisem valik on Eritellimuslikud Sokid Puuvill.