Logoga 2-osaline tööriistakomplekt combitool

Teised logoga kinkekomplektid

Kvaliteetsed logoga kinkekomplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga kinkekomplektide seast leiab põnevaid ja praktilisi komplekte, mis on mõeldud kingitusteks erinevatele üritustele ja sündmustele.

Milliste sündmuste puhul kasutatakse ettevõtte logoga kinkekekomplekte?

Ettevõtte logoga kinkekomplekte kasutatakse eelkõige firma jõulupidude kingitustena, aga ka sünnipäeva ja teiste sündmuste puhul. Sünnipäeva kingituseks otsitakse tihti huvitavaid ning teistsuguseid kinkekomplekte, mille leiate Kingivabriku laiast valikust. Kinkekompletide sisu on enamasti juba paigas, kuid mõningate komplektide puhul, eelkõige meie tarnija Römer Präsente puhul, on võimalik komplektide sisu muuta või mõni toode asendada. Juhul, kui soovite midagi komplektis asendada, küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Millega peaks arvestama firma logoga kinkekomplektide tellimisel?

Logoga kinkekomplektide valik on kokku pandud erinevatest komplektidest, millesse kuuluvad erinevad tooted ja pakendid. Tellimise puhul peaks arvestama, et kinkekomplektide tarne on võrreldes teiste toodetega veidi pikem ehk 3-4 nädalat. Pikem tarneaeg tuleneb sellest, et lisaks komplektidele logo lisamisele tuleb tooted ka vastavalt sisule komplekteerida. Tarne võtab oluliselt kauem aega, kuna soovime, et toodete pakendid jääksid terveks ning selle jaoks tarnime neid euroalustel.

Lisaks oleks vaja tähelepanu pöörata, et kinkekompletide puhul rakendub Eesti Vabariigis erisoodustumaks ehk üle 10 eurot + käibemaks maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele.

Kuidas kinkekomplektidele logo lisatakse?

Kinkekomplektide valik on lai ja sellest tulenevalt on toodetele logo lisamiseks võimalik kasutada väga erinevaid trükitehnoloogiaid. Enamjaolt määrab kasutatava trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Erinevate kinkekomplektide puhul kasutame sümboolika lisamiseks järgnevaid lahendusi: graveerimine, UV-trükk, tampotrükk, siiditrükk, kleebis, kristallkleebis või hoopis kaardi ja jõulukaardi lisamine.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kinkekomplektidel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakingituseks sobilikku kinkekomplekti valida?

Kui soovid tellida logoga kinkekomplekti, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
Viki komplekt inverness eeliseks on kvaliteetne karp ja huvitav sisu. Viski kivide komplekt dundalk sobib viski armastajatele. Kokandushuvilisele soovitame valida Soola ja Pipraveski Komplekti.