Logoga nutipliiats bamboo

Logoga puidust ja biolagunevad pliiatsid

Firma logoga kvaliteetse puidust ja biolaguneva pliiatsi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Puidust ja biolagunevad pliiatsid on väga praktiline kingitus, mis annab edasi olulise sõnumi – hoolitakse loodusest. Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva ja valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida reklaamkingituseks puidust pliiatsit või biolagunevat pliiatsit?

Reklaamkingituseks sobiva logoga biolaguneva pliiatsi valimisel soovitame esmalt valida materjal, mis on teile südamelähedane. Materjalide hulgas on valida puidust, kartongist, korgist ja ümbertöödeldud plastikust mudelite vahel. Puidust ja biolagunevate pliiatsite eelis tavaliste pliiatsite ees on see, et nende kasutamisel jääb maha väiksem looduslik jalajälg. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga puidust ja biolagunevale pliiatsile logo?

Logoga biolaguneval pliiatsil, nagu ka teistel kirjutusvahenditel, on üldiselt kaks erinevat logo pealekandmise võimalust. Tampotrükiga trükitakse värvilised logod plastikust korpusega mudelitele ning graveeringuga tehakse logod enamasti metallist korpusega mudelitele. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik puidust ja biolaguneval pliiatsil logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist puidust või biolagunevat pliiatsit firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid puidust ja biolagunevaid pliiatseid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele. Pastapliiats Montado eeliseks on korgist ja ümbertöödeldud plastikust detailid. Pastapliiats Toyama eeliseks on bambusest ja ümbertöödeldud plastikust detailid. Soodsam valik, mis sobib ka tasuta laiali jagamiseks, on kartongist mudel Pastapliiats Artel.