Logoga spordisärgid

Firma logoga spordisärgid leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Logoga spordisärgid on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel, aga ka töötajate kingitustena. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks spordisärki?

Ettevõtte sümboolikaga spordisärgi tellimine on üsna lihtne. Igale meeste spordisärgi mudelile on saadaval ka vastav naiste ja/või laste mudel. Leidub ka unisex särke, mis sobivad nii naistele kui ka meestele. T-särgi muudab sportimiseks sobilikuks selle materjal ja lõige. Suur enamus spordisärke on valmistatud sünteetilisest kangast, milleks on polüester. Polüester tagab särgi hingavuse ja kiire kuivamise, muutes selle just spordiks sobilikuks. Osade särkide puhul on segatud polüestrile juurde 5% elastaani, mis annab särgile lisavenivuse ja vastupidavuse. Kingivabriku valikus on ka eritellimuslikud spordisärgid, mille saab kujundada väga omapäraseks. Täpsemalt on tegu sublimatsioon särkidega, mille puhul trükitakse kujundus kangale ning alles siis õmmeldakse särk kokku, võimaldades kujundust terve toote ulatuses. Siinkohal peab mainima, et antud meetod on võimalik vaid valget värvi ja polüesterkangale. Lisaks eritellimuslikele sublimatsioon särkidele saame teha vastava trüki ka teistele valget värvi polüestersärkidele, kuid arvestada tuleb asjaoluga, et trüki kaugus õmblusest peab olema vähemalt 5 sentimeetrit. Kui teile pakuvad huvi just sellised särgid, siis kirjutage meile oma soovist ja aitame vajadusel kujunduste tegemisel.

Kuidas trükitakse spordisärkidele?

Spordisärkidele trükkimiseks sobiva meetodi valimine sõltub toote materjalist ja trükitavast disainist. Erandina on valikus sublimatsioon trükiga särgid, mida eelnevalt kirjeldasime. Kuidas ja kuhu on võimalik spordisärkidele logo lisada, saab täpsustada e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist spordisärki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks spordisärki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Spordi T-Särk Fantasy Lastele on väga hea valik lastele, Spordi T-Särk Fantasy Meestele on sobilik just meesterahvastele ja sellest mudelit on saadaval ka naiste mudel ehk Spordi T-Särk Fantasy Naistele.