Logoga nutipliiats bello

Logoga kirjutusvahendid

Kvaliteetsed logoga kirjutusvahendid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Reklaamkingitusena kirjutusvahendid on mõeldud nii igapäevaseks kasutuseks kui ka firmakingituseks. Oleme tootevalikusse liigutanud erinevate funktsioonide ja hinnaklassidega kirjutusvahendid, mille vahel valida.

Millistel sündmustel kasutatakse logoga kirjutusvahendeid?

Logoga kirjutusvahendeid sobivad kasutamiseks meie kõigi igapäeva toimingutes. Kirjutusvahendid jagunevad eelkõige oma omadustelt töövahendiks või reklaamikandjaks. Mõlemat kasutatakse igapäevasteks toiminguteks kontoris, koolis või kodus. Kes meist ei oleks saanud valimiseelsel perioodil või messil logoga kirjutusvahendit? On kujunenud üsna populaarseks, et logoga kirjutusvahendeid tellitakse sündmusteks näiteks seminarideks ja konverentsideks, kus kasutatakse eelkõige: logoga pastapliiatseid, logoga puutepliiatseid ehk nutipliiatseid, mehaanilisi ehk harilikke pliiatseid ning puidust ja biolagunevaid pliiatseid. Erilisemate sündmuste või lepingute sõlmimise puhul on kombeks kinkida eksklusiivsemaid kirjutusvahendeid ehk logoga kirjutusvahendite komplekte või mõnda kvaliteetsemat logoga tindipliiatsit. Koduses keskkonnas leiavad kasutust logoga värvipliiatsid ja markerid.

Millega peaks arvestama firma logoga kirjutusvahendi tellimisel?

Kirjutusvahendite tellimisel soovitame tellida alates 250 pliiatsit, sest sellest kogusest muutub hind kliendisõbralikuks. Kõige olulisemaks on logo peale kandmise viis – plastikust pliiatsitele üldiselt trükime ja metallist pliiatsitele tavaliselt graveerime. Näpunäiteid oskame jagada mitmeid, näiteks ei soovitata metallist pliiatsitele logo trükkida, sest logo kulub libedalt pinnalt kiiremini maha. Muidugi on võimalik logo peale kanda ka täisvärvides, aga eelistatuna plastikust kirjutusvahenditele. Kõige keerulisem on olukord, kui logo on täisvärvides ning näiteks ringikujuline (kõrgus ja laius sarnased), sest täisvärvides logo saab trükkida pliiatsile vaid 4-5mm kõrguselt ja sellisel juhul tuleb logo väga pisikene. Sellises olukorras soovitame organisatsiooni või asutuse nime peale trükkimist tootele logo asemel, mis võib teinekord anda vähemalt sama vahva tulemuse.

Kuidas kirjutusvahenditele logo lisatakse?

Kõige tavalisem logo trükkimise tehnoloogia plastikust kirjutusvahendile on tampotrüki meetod ning kindlasti on see ka kõige soodsam. Logo trükkimine täisvärvides on võimalik kasutades kas UV-trükki või digitrükki. Kindlasti soovitame logoga metallist pastakaid, millele saab kvaliteetse logo peale graveerida. Mõned aastad tagasi toimus tehnoloogiavaldkonnas just selles suur muutus ja kasutusele võeti automaatsed graveerimismasinad, mis võimaldab sooritada täpsemaid tulemusi ning mille hind muutus varasemast kümme korda soodsamaks. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.