Logoga Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriided

Firma logoga kvaliteetsed Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriided leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tegemist on väga populaarse reklaamrõivaga, mistõttu oleme valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, võimaldades kliendil leida just talle sobiv.

Mille järgi valida firma logoga Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriided?

Ettevõtte logoga sobiva tööriide valimisel on esmalt vaja teha otsus rõiva tüübi osas. Kingivabriku tööriiete valikus on pikad tööpüksid, tööjoped, töövestid, t-särgid, polosärgid ja sviitrid. Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriided on saadaval kahes värvitoonis, milleks on fluorestseeruv oranž ja kollane. Riiete valimisel on oluline end kurssi viia ka ISO-koodide ja rahvusvaheliste nõuetega. Kingivabrikus on valida tooteid viie erineva ISO ja standardi klassis: EN ISO 13688, EN ISO 20 471:2013, EN ISO 20471, EN 343:2003 ja EN 343+A1.

EN ISO 13688 määrab kindlaks üldised toimivusnõuded kaitseriietuse ergonoomika, kahjutuse, suuruse tähistuse, vananemise, ühilduvuse ja märgistamise kohta ning annab teabe, mille tootja peab koos kaitseriietusega esitama. ISO 13688:2012 on ette nähtud kasutamiseks ainult koos muude standarditega, mis sisaldavad nõudeid spetsiifilise kaitsevõime kohta, mitte eraldiseisvana.

EN ISO 20 471:2013 määrab nõuded hästi nähtavale riietusele, mis on võimeline kasutaja kohalolekust visuaalselt märku andma. Hästi nähtavad riided on mõeldud kandja silmapaistvuse tagamiseks igas valguses, kui seda vaatavad sõidukite või muude mehhaniseeritud seadmete juhid päevavalguses ja pimedas esitulede valgustamisel. Lisatud on jõudlusnõuded kaitseriietusele nii värvi ja tagasipeegelduse kui ka minimaalsete alade ja materjalide paigutamise kohta.

EN ISO 20471 sertifitseeritud töörõivad tagavad töötajate ohutuse, kui nad tööle keskenduvad. Töötajad on nähtavad nii öösel, päeval kui ka kõikide nurkade alt, sealhulgas tagant, kuhu nad ei näe. Õige EN ISO 20471 ohutusriietuse korral ei varja pimenurgad ei helkureid ega fluorestseeruvat materjali.

EN 343:2003 sertifitseeritud rõivad vihma eest kaitseks. EN 343 järgi sertifitseeritud kaitseriietus kaitseb sademete, näiteks vihma või lume, udu ja maapinna niiskuse eest. Rõivas ja õmblused on testitud veekindluse, aga ka veeaurukindluse suhtes. Rõivas klassifitseeritakse veekindlate omaduste järgi ning veeaurutakistus annab soovitava tööaja. A = vee läbilaskvusklass (max 3) B = veeaurukindluse klass (max 3).

Kuidas lisatakse Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriietele logo?

Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriiete valik on lai ning sellest tulevalt lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ja selle paksus. Üldiselt kehtib reegel, et logo on võimalik lisada rõival nähtavasse kohta. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik rõivastele logo lisada, on võimalik küsida e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta saad soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist Hi-Vis kõrgnähtavusega tööriiet töörõivaks valida?

Kui soovid tellida logoga töörõivaid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Jope unisex helkuriga Hi-Vis 4in1 on väga mitmeotstarbeline jope igaks aastaajaks. Suvisteks töödeks sobib ideaalselt T-särk unisex helkuriga Hi-Vis DRY. Igasse autosse kulub ära üks korralik helkurvest Vest unisex helkuriga Hi-Vis Bright.