Logoga biolagunev papist kohvitops kaanega 200-250ml

Logoga kohvitopsid ja joogitopsid

Firma logoga joogitopsid ja kohvitopsid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Kohvitopsid logoga ja ühekordsed joogitopsid on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga joogitopse?

Ettevõtte sümboolikaga kohvitopside ja joogitopside valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate erinevatest materjalidest joogitopse, näiteks plastikust, bambusest ja portselanist. Lisaks nendele on valikus topelt ehk kahekordsete seintega ning termoseintega papist ühekordsed topsid. Ühekordseid joogitopse on valikus järgmistes suurustes: 100 milliliitrit, 200 milliliitrit, 300 milliliitrit, 400 milliliitrit. Kõikidele ühekordsetele kohvitopsidele käivad kaasa ka plastikust kaas ning segamispulk. Kuna aga ühekordsed joogitopsid tekitavad rohkem prügi, siis soovitame langetada valiku näiteks bambusfiibri ja plastiku segust valmistatud korduvkasutavate joogitopside kasuks.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kohvi- ja joogitopsidele logo?

Firma sümboolikaga kohvitopsidele ja joogitopsidele trükitakse kujundus erinevate trükitehnoloogiatega. Ühekordsetele kohvitopsidele trükkimiseks kasutatakse digitrükki, mis võimaldab katta kogu toote pinna soovitud kujundusega. Nende toodete puhul peab aga arvestama, et tellimiseks minimaalne kogus on 1000 tükki. Korduvkasutatavate joogitopside puhul lisatakse logo kas siiditrükiga ümber toote, kasutades ühte värvi, või tampotrükiga ühele küljele, kasutades ühte kuni nelja erinevat värvi. Silikoonist detailidele saab trükkida tampotrüki meetodil ning vaid ühe värviga.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik sokkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kohvitopsi või joogitopsi firma kingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks kohvitopsi või joogitopsi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.

KOHVITOPS REUSABLE 300ML eelisteks on loodussõbralik materjal, suur mahutavus ja suur trükiala. PAPIST KOHVITOPS KAANEGA 80-100ML eelisteks on kahekordsed seinad ja suur trükiala või hoopis suurema mahutavusega ja termoseintega mudel PAPIST KOHVITOPS TERMOSEINAGA KAANEGA 400-450ML.