Logoga bambus käterätik 50x100cm

Logoga rätikud ja saunalinad

Firma logoga rätiku ja saunalina leiad Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Rätikud ja saunalinad on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks rätikut või saunalina?

Ettevõtte sümboolikaga rätikute tellimine on üsna lihtne. Juhul, kui soovite tellida saunalina logoga, siis soovitame valida sissekootud saunalina, mille miinimukogus on küll 100tk ja tarneaeg 5-6 nädalat, kuid tulemus on kordades ilusam, kui tavaline tikitud saunalina. Tulge meile külla ja näitame, milles on erinevus. Muidugi on meie valikus lisaks eelnevalt mainitud tootele ka standardsed saunalinad ja erinevatest materjalidest rätikud. Samuti on need saadaval erinevates suurustes ning kui logo tikkida, saab tellida ka väiksemaid koguseid, mis ka valmivad kiiremini.

Kuidas lisatakse rätikutele ja saunalinadele trükk?

Trükk rätikutele on teostatav, kuid meie esmane soovitus on siiski logo rätiku sisse kududa või teise variandina tikkida. Trükkimises on olemas spetsiaalsed rätikud ja trükitakse kogu ühe külje peale. Sellisel juhul peab arvestama, et trükitud külg on üsna halbade kuivatamise omadustega. Kudumise puhul peab arvestama, et kujundus oleks kahevärviline (valikus on ka erilahendused, mille puhul saab kududa ka mitme värviga) ning lisaks on saunalina teine pool peegelpildis. Juhul, kui soovite tikandiga saunalina, siis tikandi puhul sõltub hind suuresti tikandi suurusest ja logo eripäradest.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik rätikutele ja saunalinadele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist rätikut või saunalina firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga saunalina või rätikut, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Sissekootud Saunalina 70x140cm eelisteks on eripärane disain ja kvaliteet. Light puuvillast saunalina 70x140cm eelisteks on lai värvivalik ja soodne hind ning väike ja kotti hästi mahtuv on Mikrofiiber Rätik Sharky.