Logoga eritellimuslik võtmehoidja pvc kahepoolne

Logoga võtmehoidjad

Firma logoga kvaliteetse võtmehoidja leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Võtmehoidjad on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks võtmehoidjat?

Ettevõtte sümboolikaga võtmehoidja valimine on üsna lihtne. Otsuse langetamisel on vaja leida meeldiv toote disain ja värv. Lisaks on paljudel võtmehoidjatel erinevaid lisafunktsioone nagu taskulamp, karabiin, bluetooth jälgija, kaabel, RFID kaitse, pudeliavaja jne. Kui eelnevad valikud on tehtud, siis on jäänud vaid toote kujundamine, millega saame meie kiiresti ja professionaalselt aidata.
Viimasel ajal tuntakse kõige rohkem huvi just bluetooth jälgimisega võtmehoidjate vastu. Need on huvitavad tooted, mille abil on võimalik leida üles oma võtmed või hoopis võtmehoidja abil leida üles oma telefon. Muidugi tähendab see eelnevat toote seadistamist ja ühendamist oma telefoniga, kuid funktsioon ise on väga kasulik. Samuti on väga praktiline ka autovõtme hoidja, millel on RFID kaitse, tänu millele ei saa keegi kopeerida teie auto võtit, et seda varastada.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga võtmehoidjatele logo?

Firma logoga võtmehoidjate valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Tavaliselt teostame võtmehoidjatele logo lisamise tootele graveerides või pakendile trükkides, kasutades ühe kuni nelja värviga tampotrüki meetodit.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik võtmehoidjatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist võtmehoidjat firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks võtmehoidjat, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Pöörduge meie poole ja aitame langetada teile sobiva valiku!
Võtmehoidja Bluetooth Tile eeliseks on ilus disain ja võtmete otsimise funktsioon. Võtmehoidja Pakendiavamis noaga eeliseks on tööriist kastide lihtsamaks avamiseks. Võtmehoidja Pudeliavajaga Handy lisafunktsiooniks on pudelite avamine.