Logoga dressipüksid comfort meestele

Logoga teised tekstiiltooted

Firma logoga kvaliteetsed tekstiiltooted leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tekstiiltooted on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva toote, mida otsite.

Mille järgi valida reklaamkingituseks tekstiiltooteid?

Ettevõtte sümboolikaga tekstiiltoodete valimine on üsna lihtne. Kingivabriku teiste tekstiiltoodete katagooriast leiate näiteks hommikumantlid, dressipüksid, triiksärgid ja ka lipsud. Logoga triiksärke kasutatakse eelkõige töörõivana ning enne tellimist soovitame kindlasti tutvuda näidistega, et veenduda lõike sobivuses. Palume arvestada, et kuna erinevatel kaubamärkidel on erinevad suurused, siis soovitame tellides küsida suuruste tabelit, et saaksite tellida sobilikud suurused. Igale meeste triiksärgi mudelile on saadaval ka vastav naiste mudel. Soovi korral on võimalik proovida ka suuruste näidiseid – selleks palume võtta meiega ühendust e-maili või telefoni teel.
Tihti küsitakse ka eritellimuslikke lipse, mille puhul on võimalik valmistada lipsu lõige ja disain vastavalt oma soovidele, kuid kuna selline tootmine on keerukas, siis miinimukogus sellise töö jaoks on sõltuvalt mudelist umbes 100 tükki.

Kuidas lisatakse tekstiiltoodetele logo?

Tekstiiltoodetele trükkimine sõltub tooriku materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast toodetele trükitakse ühe kuni nelja värviga disain siiditrükiga, täisvärvides disain kuumpresstrükiga või kasutatakse tikkimist. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Sünteetilistele materjalidele trükitakse nii eelnevalt mainitud tehnikatega kui ka sublimatsioon trükiga.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tekstiiltoodetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist tekstiiltoodet firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks tekstiiltooteid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Hommikumantel kapuutsiga eeliseks on suur värvivalik ja mõnus materjal. Hommikumantel see eest on ilma kapuutsita ja veel parema kvaliteediga. Või hoopis omapärane toode ehk Eritellimuslik lips siidist.