Logoga märkmepaberi komplekt memoff

Logoga märkmepaberid

Firma logoga märkmepaberi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Logoga märkmepaberid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks märkmepaberit?

Ettevõtte logoga märkmepaberi valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate suure hulga erinevaid firma sümboolikaga märkmepabereid. Tooted erinevad üksteisest suuruse, pakendi, lisatarvikute, sisu ja ka materjali poolest. Suurem osa tooteid sisaldavad mitmes erinevas suuruses märkmepabereid, et toode oleks funktsionaalsem ja leiaks rohkem kasutust.
Mitmed valikus olevad tooted on kombineeritud komplektiks kas koos märkmiku, pliiatsi või mõlemaga. Lisaks tavalistele märkmepaberitele saame pakkuda ka Post-it patenteeritud toodet, mis sisuliselt on sama nagu alternatiivsed tooted, kuid veidi parema kvaliteediga ning tulenevalt brändist ka oluliselt kõrgema hinnaga. Märkmepabereid on üldiselt kahte tüüpi, rebitavad ja kleebitavad. Uue tootena on valikusse tulnud märkmepaber, mille puhul ei ole kasutatud liimi, kuid seda on siiski võimalik kinnitada erinevatele pindadele. Toote teeb “kleepuvaks” tehnoloogia, millega pabereid on töödeldud, et muuta need elektrostaatilisteks.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga märkmepaberitele logo?

Firma logoga märkmepaberite valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada kasutades väga erinevaid trükitehnoloogiaid. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale märkmepaberite komplektidest trükitakse tampotrüki või siiditrüki meetodil. Märkmepaberid, mille puhul trükitakse logo igale paberile, kasutame offset trükki või digitrükki. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik märkmepaberitele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist märkmepaberit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks märkmepabereid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ning välja valinud parimad. Võtke meiega ühendust sobiva lahenduse leidmiseks!
MÄRKMEPABER KAANEGA ÜMBERTÖÖDELDUD PABERIST eeliseks on ümbertöödeldud materjali kasutamine ning antud toode on Euroopas toodetud.. Märkmepaberite Komplekt Memoff eeliseks on toote pakend ja lai valik erinevaid märkmepabereid või hoopis Märkmepaber Staatilise Elektriga 100×70.