Logoga vihmavari metal falcone ø110cm

Logoga vihmavarjud ja vihmakeebid

Firma logoga vihmavarjud ja vihmakeebid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Vihmavari ja vihmakeep on väga praktilised kingitused, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud tootevalikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks vihmavarju või vihmakeepi?

Vihmavarjude ja vihmakeepide valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate suure hulga erineva hinna ja kvaliteediga vihmavarje. Aastate jooksul oleme näinud, et vihmavari peaks olema tugev, vastupidav ja väga hea kvaliteediga. Valikusse on lisatud ka soodsamaid variante, kuid soovitame ettevõtte sõnumi kandjasse ja selle kvaliteeti siiski investeerida. Statistika näitab, et vihmavari on just kõige parem reklaamkingitus, mida kingituse saajad kasutavad kõige rohkem ja kõige kauem. Üritustel ja tegevuste puhul, kus vihmavarju kasutamine on ebamugav, on heaks valikuks vihmakeep, mida saame pakkuda nii ühekordseid kui ka korduvkasutavaid. Lisaks PVC materjalist vihmakeepidele on Kingivabriku valikus ka EVA materjalist vihmakeebid.

Kuidas lisatakse vihmavarjudele ja vihmakeepidele logo?

Enamikele vihmavarju mudelitele trükitakse siiditrüki meetodil, kasutades ühte kuni nelja erinevat värvi. Juhul, kui kujunduses on rohkem värve, kasutatakse presstrükki. Kuna vihmavarjule tuleb trükkida igale siilule eraldi, siis mitme siilu kujundusega katmine võib olla kulukas. Sellisel puhul soovitame valida eritellimuslikud vihmavarjud, mille puhul trükime kanga enne, kui vihmavari kokku pannakse. Vihmakeepide ja läbipaistvate vihmavarjude puhul on logo lisamisele teatud piirangud. Tulenevalt kergesti sulavast ja kleepuvast materjalist on võimalik trükkida vaid ühe värviga.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik vihmavarjudele ja vihmakeepidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist vihmavarju või vihmakeepi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks vihmavarju või vihmakeepi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Vihmakeep Majestic eeliseks on vastupidav EVA materjal. Vihmavari Falcone eeliseks on kõrge kvaliteet ja vastupidavus ning soodsamast valikust soovitame toodet Vihmavari Cumili.