Logoga 12-osaline grillikomplekt

Logoga köögitarvikud ja söögiriistad

Firma logoga kvaliteetsed köögitarvikud ja söögiriistad leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Köögitarvikud ja söögiriistad on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks köögitarvikuid ja söögiriistasid?

Ettevõtte sümboolikaga köögitarvikute ja söögiriistade valimine on üsna lihtne. Antud tootekategooriast leiate logoga nõud, kannud, grillimise tarvikud, mett, söögiriistad, hambatikud ehk hambaorgid, võinoad, karahvinid, klaasialused, rösterid, võileivagrillid, toidukarbid ja palju muud. Populaarsemateks valikuteks on firma sümboolikaga toidukarbid ja klaasialused. Toidukarbid ei ole varasemalt väga menukas toode olnud, kuid kuna aina rohkem pööratakse tähelepanu, et toitu ei transporditaks ühekordsetes nõudes, siis viimasel ajal on huvi toidukarpide vastu oluliselt suurem. Väga huvitavateks toodeteks on ka rösterid ja võileivagrillid, mille puhul röstib või grillib toode saia peale teie logo. See on vahva ja väga personaalne toode, kuid arvestama peab, et tellida tuleb korraga mitusada toodet. Selliste eritellimuslike toodete kohta küsige lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga köögitarvikutele ja söögiriistadele logo?

Firma logoga köögitarvikute ja söögiriistade valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale köögitarvikutest lisatakse logo graveerides, siiditrükiga või digitrükiga, sõltuvalt, milline on toote eripära ja trükitav kujundus. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik köögitarvikutele ja söögiriistadele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist köögitarvikut või söögiriista firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks köögitarvikuid või söögiriistu, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Võtke meiega ühendust sobiva lahenduse leidmiseks!
Bambusest Söögiriistade Komplekt sisaldab laia valikut erinevaid loodussõbralikust materjalist valmistatud söögiriistu. Hambaorgid / Hambatikud Sleeve on praktiline toode, mille pakend on lihtsasti ja täies ulatuses disainitav. Toidukarp Klaasist Bambus Kaanega 700ml on väga mugav toode lõunasöökide transpordiks.