Logoga hüppenöör puidust käepidemetega

Logoga sporditarbed

Firma logoga kvaliteetsed sporditarbed leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Sporditarbed on väga populaarseks vahendiks oma ettevõtte reklaamimisel ning seetõttu oleme oma valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, et otsuse langetamine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida firma logoga sporditarbeid?

Ettevõtte logoga sobilike sporditarvete valimisel oleks vaja otsustada, mida soovite oma töötajatele või partneritele kinkida. Sporditoodete soetamine on muutunud populaarseks eriti just pärast viirusepuhangut, mil paljud inimesed hakkasid töötama kodukontoritest ning tekkis suurem vajadus kodus ka trenni teha. Kuna arvutiga tööd tegev inimene kipub liiga pikalt järjest istuma, siis on äärmiselt tähtis suunata oma töötajaid vahepeal pause tegema, mille ajal saab end kergelt liigutada ja venitada. Kingivabriku valikus on erinevaid spordiga seotud tooteid nagu joogamatt, hüppenöör, joogapall, jooga hammock, jooga tellis, nutikell, sammulugeja, treeningkummid ehk kummilindid jt. Lisaks eraldiseisvatele toodetele on valikus ka treening komplekt, sisaldades mitmeid treeningvahendeid tõhusaks treenimiseks koduses keskkonnas. Väga populaarseks tooteks läbi aegade on led valgustusega käepaelad, et pimedal ajal väljas joostes või liikudes end nähtavaks muuta. Sama eesmärki täidavad ka osad sportimiseks mõeldud led tuledega vöökotid.

Kuidas lisatakse sporditarvetele logo?

Sporditarvete valik on väga lai ning logo lisatakse erinevatele toodetele väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik sporditarvetele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et logo on võimalik lisada kohta, kust see ka välja paistab. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist sporditarvet firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga sporditarbeid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Esimese valikuna leiab kodus kindlasti kasutust võimlemismatt, mille jaoks on meil pakkuda loodussõbralik toode Joogamatt Korgist Savasana. Treenimisel tulevad suureks kasuks kummilindid Treeningkummid 4tk Komplektis. Juhul kui soovite jälgida oma tulemusi ja kehalisi mõõdikuid, siis soovitame ka Nutikell Aktiivsusmonitori.