Logoga eritellimuslik harilik pliiats 360° trükiga

Logoga mehaanilised ja harilikud pliiatsid

Firma logoga kvaliteetse mehaanilise või hariliku pliiatsi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Mehaanilised ja harilikud pliiatsid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale meelepärase.

Mille järgi valida reklaamkingituseks mehaanilist või harilikku pliiatsit?

Logoga pliiatsi valimisel tuleks alustada sellest, mis värvi välimusega pliiatsit soovite. Lisaks värvivalikule saab otsustada, kas soovitakse pliiatsit koos või ilma kustutuskummita. Populaarsed on musta värvi harilikud pliiatsid ja laiemad puusepa pliiatsid. Logoga mehaanilise pliiatsi puhul soovitame valida metallist korpusega mudelite vahel. Mehaanilise pliiatsi eeliseks tavalise hariliku pliiatsi kõrval on peenike tina, mida ei pea teritama. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga mehaanilistele ja harilikele pliiatsitele logo?

Logoga pliiatsil, nagu ka teistel kirjutusvahenditel, on üldiselt kaks logo pealekandmise võimalust. Tampotrükiga trükitakse värvilised logod plastikust mudelitele ning graveeringuga tehakse logod üldiselt metallist korpusega mudelitele. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tindipliiatsitel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist logoga mehaanilist või harilikku pliiatsit valida?

Kui soovid tellida logoga mehaanilist või harilikku pliiatsit, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
Mehaaniline Harilik Pliiats Congress, mille eeliseks on kustukumm ja peenike tina. Harilik Pliiats, mille eeliseks on esinduslik välimus, sest toode on läbinisti musta värvi. Soodsam ning laialdaseks jagamiseks on mõeldud mudel Harilik Pliiats Ecru.