Logoga elektriline veiniavaja

Logoga veinikomplektid ja tarvikud

Kvaliteetsed logoga veinikomplektid ja tarvikud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga veinikomplektid on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud kinkimiseks erinevatel üritustel ja sündmustel. Oleme veinikomplektide alla kokku kogunud erinevatest tarvikutest koosnevad kinkekomplektid.

Milliste sündmuste puhul kasutatakse ettevõtte logoga veinikomplekte?

Ettevõtte logoga veinikomplekte kasutatakse eelkõige firma jõulupidude kingitusena, aga ka näiteks sünnipäeva ja teiste sündmuste puhul. Veinikomplektide valikust leiate komplekte veiniavajate, termoste, huvitavate pakendite, pähklite, küünalde, kommide, kruuside ja soolaste ampsudega. Kinkekompletide sisu on enamasti juba paigas, kuid mõningate komplektide puhul, eelkõige meie tarnija Römer Präsente puhul, on võimalik komplektide sisu muuta või mõni toode asendada. Juhul, kui soovite midagi komplektis asendada, küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Millega peaks arvestama firma logoga veinikomplektide tellimisel?

Logoga firma veinikomplektide valikusse kuuluvad erinevatest materjalidest ja toodetest koosnevad komplektid. Tellimisel tuleb arvestada, et veinikomplektide tarne on võrreldes teiste toodetega veidi pikem ehk 3-4 nädalat. Pikem tarneaeg tuleneb sellest, et lisaks komplektidele logo lisamisele tuleb tooted ka vastavalt sisule komplekteerida. Tarne võtab oluliselt kauem aega, kuna soovime, et toodete pakendid jääksid terveks ning selle jaoks tarnime neid euroalustel.

Lisaks on vaja tähelepanu pöörata, et kinkekompletide puhul rakendub Eesti Vabariigis erisoodustumaks ehk üle 10eur+km maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele.

Kuidas logoga veinikomplektidel logo lisatakse?

Veinikomplektide valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Erinevate kinkekomplektide puhul kasutame sümboolika lisamiseks järgnevaid lahendusi: graveerimine, UV-trükk, tampotrükk, siiditrükk, kleebis, kristallkleebis või hoopis kaardi ja jõulukaardi lisamine.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik veinikomplektidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakingituseks sobilikku veinikomplekte valida?

Kui soovid tellida logoga veinikomplekte, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
Veinikarp Tarvikutega Tardor, mille eeliseks on soliidne karp ja vajalike lisatarvikute komplekt. Elektriline veiniavaja eeliseks on kvaliteet ja töökindlus. Veini kinkimisel sobib hästi juurde lisada ka Juustunugade ja Veinitarvikute Komplekt.