Logoga lauakalender kolmnurk

Logoga firmakalendrid

Firma logoga kvaliteetse kalendri leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Logoga seinakalender ja logoga lauakalender on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks firma logoga kalender?

Ettevõtte sümboolikaga firmakalendri valimine on üsna lihtne. Firmakalendrite valikust leiate erinevaid laua- ja seinakalendreid, milleks on uno, trio, trio extra ja quattro. Uno seinakalender on ühe kuu arvestusega, trio kolme kuu arvestusega, trio extra omab kolme lisa trükitavat ala ja quattro on nelja kuu arvestusega seinakalender. Olenemata sellest, et järjest rohkem kasutatakse digitaalseid kalendreid, on siiski firma sümboolikaga kalendrite tellimine endiselt populaarne. Firmakalender on hea kingitus, kuna sellel on suur trükiala ning toote posti teel saatmine rahvusvahelistele klientidele ja koostööpartneritele on lihtne ja soodne.
Kuna kalendreid valmistatakse tavaliselt uue aasta alguseks, siis suurem osa kalendritest tellitakse aasta viimasel kvartalil. Soovitame juba varakult tegutseda, sest aasta lõpus on tööde järjekord trükikodades pikk, kuna lisaks kalendritele tellitakse ka palju teisi firma sümboolikaga meeneid ja kingitusi.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kalendritele logo?

Kalendritele soovitud kujunduse ja firmasümboolika lisamiseks tuleb esmalt valida meeldiv mudel. Iga toote juurde on lisatud pildid, kus kujundatavad alad on kenasti näha. Teie ülesandeks jääb valida ja kokku koguda sobilikud materjalid nende alade sisustamiseks.

Kalendritele kujunduse trükkimiseks kasutatakse digitrükki või offset trükki. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik firma kalendritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakalendrit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks firmakalendrit, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Lauakalender Kolmnurk eeliseks on, et seda saab kasutada laua peal ja lisada saab soovitud kujunduse. Seinakalender Uno eeliseks on ühe kuu arvestus ning kolme kuu arvestusega on valikus Seinakalender Trio.